Transport / Spedycja / Logistyka

Specjalista ds. sprzedaży

Poszukujemy Specjalisty ds. sprzedaży dołączającego do dynamicznego zespołu u naszego rozwijającego się Klienta.

Białystok, podlaskie
hybrydowa
kontrakt B2B, umowa o pracę, umowa zlecenie
Wynagrodzenie od 7000 zł brutto do 12000 zł brutto

Obowiązki:

  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi i nowymi klientami.
  • Pozyskiwanie nowych klientów.
  • Przygotowywanie ofert handlowych.
  • Realizowanie polityki handlowej firmy.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.
  • Umiejętność organizowania pracy własnej.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Kreatywność, energia i konsekwencja w działaniu.
  • Znajomość programów MS Office.

Oferujemy:

  • Praca w zespole pełnym pasji i zaangażowania.
  • Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się branży.
  • Praca pełna wyzwań i możliwości zdobycia nowych doświadczeń.
  • Elastyczne warunki pracy, bo wierzymy, że pomysłowość najlepiej rozwija się w wolności.
  • Pakiet benefitów (w tym samochód służbowy, multisport i opieka medyczna).
SSC/BPO HRK

Rekrutację prowadzi

Gracjan Szymański HRK

Gracjan Szymański

HRK SSC/BPO

Zespół HRK SSC/ BPO realizuje profesjonalne rekrutacje w obszarze outsourcingu procesów biznesowych oraz centrów usług wspólnych.