Farmacja / Medycyna / Sprzęt medyczny

Specjalista ds. Zapewnienia Jakości

Łódź, łódzkie
stacjonarna
umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja działań wyjaśniających przyczyny odchyleń czy zdarzeń jakościowych,
  • Aktywny udział w Kontroli Zmian,
  • Stałe doskonalenie procesów, nadzorowanie działań korygujących i zapobiegawczych, zarządzanie ryzykiem,
  • Opracowywanie i wdrażanie dokumentacji systemowych Farmaceutycznego Systemu Jakości,
  • Udział w audytach,
  • Prowadzenie wewnętrznych szkoleń dotyczących Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP).

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe chemiczne, biologiczne lub farmaceutyczne,
  • Doświadczenie w pracy związanej z zapewnieniem jakości,
  • Znajomość języka angielskiego na bardzo dobrym poziomie,
  • Dobra organizacja czasu pracy.

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Karta Multisport,
  • Dofinansowanie do wypoczynku.

Pharma HRK

Rekrutację prowadzi

Dominika Drabkowska

HRK Pharma

Zespół HRK Pharma wspiera firmy farmaceutyczne oraz sektor apteczny w zakresie rekrutacji kadry zarządzającej oraz ekspertów i specjalistów.