IT

System & Network Engineer

Aktualnie dla swojego klienta, który jest światowym liderem w budowaniu i prowadzeniu społeczności innowacyjnych poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko System & Network Engineer.

Warszawa, mazowieckie
hybrydowa
umowa o pracę
Wynagrodzenie od 18000 zł brutto do 24000 zł brutto

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny m.in. za monitorowanie, rozwiązywanie problemów, konfigurowanie naszych sieci (bardzo mocno stawiamy na Wi-Fi), a także monitorowanie sieci i systemów.

Zadania:

  • Wprowadzanie i obsługa systemów podstawowych i pomocniczych (Google Workspace, Atlassian JIRA SM, Salto, Poly, serwery druku (PaperCut), MDM i inne).
  • Konfiguracja i zarządzanie skalowalnymi i niezawodnymi systemami kontroli dostępu do drzwi w kampusach na całym świecie. Oznacza to tysiące zamków na całym świecie, jeszcze więcej kart dostępu użytkowników, które muszą dawać i odbierać dostęp do naszych przestrzeni w sposób bezpieczny i niezawodny.
  • Monitorowanie sieci i systemów, praca nad szybkim rozwiązywaniem problemów i ciągłe doskonalenie. Uczestnictwo w dyżurach w sytuacjach awaryjnych związanych z siecią.

Wymagania:

  • min.3 letnie doświadczenie jako inżynier systemów/sieci
  • doświadczenie w pracy z zasadami zarządzania usługami IT, certyfikat ITIL jest dodatkowym atutem
  • znajomość eXtreme, Ruckus lub innego sprzętu sieciowego (Cisco i Juniper są również ok)
  • znajomość narzędzi monitorujących, takich jak Nagios, Zabbix lub podobnych
  • komunikatywny język polski i język angielski

Oferujemy:

  • forma zatrudnienia UoP
  • widełki finansowe 18-24 000 zł (w zależności od doświadczenia)
  • pracę hybrydową (biuro w centrum Warszawy )
  •  prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie
ICT HRK

Rekrutację prowadzi

Justyna Szewczak

HRK ICT

Zespół HRK ICT specjalizuje się w rekrutacji managerów i ekspertów na potrzeby firm IT, telekomunikacyjnych oraz na stanowiska związane z informatyką we wszystkich sektorach gospodarki.