HR / Zasoby ludzkie

Talent Acquisition and Development Manager

Warszawa, mazowieckie
hybrydowa
umowa o pracę

Zadania:

  • Pełne zarządzanie cyklem rekrutacji, w tym strategie rekrutacyjne.
  • Rozwój i implementacja innowacyjnych programów szkoleniowych i rozwojowych, dostosowanych do potrzeb różnych grup pracowników.
  • Analiza wskaźników KPI związanych z rekrutacją i rozwojem personelu oraz opracowywanie raportów dotyczących efektywności działań.
  • Ścisła współpraca z zespołami HR, menedżerami działów oraz kierownictwem w celu zrozumienia i adresowania potrzeb kadrowych oraz harmonijnego wdrażania strategii biznesowych.
  • Stałe doskonalenie procesów rekrutacyjnych i rozwojowych oraz implementacja najlepszych praktyk w dziedzinie HR.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze rekrutacji i rozwoju pracowników, preferowane w środowisku międzynarodowym (mile widziane w brnazy IT).
  • Doświadczenie w zarzadzaniu zepsołem.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne w języku angielskim i polskim.
  • Umiejętność skutecznego zarządzania projektami i priorytetami w dynamicznym środowisku biznesowym.
  • Znajomość najnowszych trendów i narzędzi wspierających procesy rekrutacyjne oraz rozwój pracowników.
  • Umiejętność budowania relacji biznesowych na różnych szczeblach organizacji oraz pracy w zespole.
  • Wyższe wykształcenie, preferowane kierunki związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi, psychologią biznesową lub pokrewne.

HRK HR & Admin

Rekrutację prowadzi

Adriana Grędzka HRK

Adriana Grędzka

HRK Human Resources & Administation

Zespół HRK Human Resources & Administation specjalizuje się w rekrutacji managerów i specjalistów działów personalnych, payroll oraz administracji. Nasze doświadczenie i szeroka baza kandydatów sprawiają, że proces rekrutacji przebiega szybko i efektywnie.