IT

Wdrożeniowiec Dynamics

Warszawa, Cała Polska
zdalna
kontrakt B2B

Zadania:

  • udział w tworzeniu i realizacji polityki finansowej, kontrolingowej i audytowej
  • analiza potrzeb biznesowych i wymagań klientów
  • współpraca z programistami w ramach tworzenia nowych funkcjonalności
  • przeprowadzanie testów optymalizujących produkt
  • prowadzenie szkoleń dla klientów na etapie wdrożenia i optymalizacji

Wymagania:

  • +4 lata doświadczenia w pracy z systemami ERP
  • znajomość Microsoft Dynamics 365 F&O/AX 2009/2012
  • wiedza finansowa/doświadczenie w księgowości
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • sumienność, samodzielność i dobra samoorganizacja pracy
  • znajomość języka angielskiego (min. B2)

Oferujemy:

  • możliwość pracy z najlepszymi w swojej klasie platformami i rozwiązaniami technologicznymi
  • Kontrakt B2B przez 3-6 miesięcy następnie przejęcie przez klienta.
  • bycie ważną częścią zespołu zaangażowanego w projektowanie i wdrażanie procesów kluczowych dla organizacji
  • pracę w dynamicznym, zwinnym środowisku, w kulturze optymalizacji i odpowiedzialności, z ludźmi, którzy są pasjonatami tego, co robią
  • możliwość rozwoju w ramach organizacji
  • możliwość pracy hybrydowej (biurowej lub w pełni zdalnej zdalnej)
IT Contracting HRK

Rekrutację prowadzi

Aleksandra Kabulska HRK

Aleksandra Kabulska

HRK IT Contracting

Zespół HRK IT specjalizuje się w outsourcingu IT realizowanym na terenie Polski i regionu EMEAR. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu potrafimy dostosować kompetencje specjalistów do wymagań technologicznych projektu.