Korzystamy z plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Aby zarządzać plikami cookie lub wycofać zgodę na ich używanie, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kariera w HRK

Obszar Human Resources to Twoja pasja? Chcesz rozwijać swoje skrzydła w rekrutacji, obsłudze kadr i płac, a może badaniach potencjału zawodowego? Dołącz do nas! 

Poznaj nas bliżej

HRK S.A. to polska firma, która powstała w 2000 roku z inicjatywy Zbigniewa Woźniakowskiego i Tomasza Sokołowskiego, którzy do dzisiaj kierują organizacją. Dzięki ich wieloletniemu doświadczeniu w branży Human Resources HRK od początku wyróżniało się na rynku firm doradztwa personalnego w Polsce, oferując klientom profesjonalne usługi rekrutacyjne, Assessment&Development Center i tak innowacyjne rozwiązania jak portal rynku pracy hrk.pl. Z czasem organizacja coraz bardziej się rozwijała i poszerzała zakres swoich usług. Obecnie HRK kompleksowo wspiera swoich klientów w takich obszarach jak: rekrutacja, executive search, obsługa kadr i płac, ocena i rozwój pracowników oraz employer branding.

HRK w liczbach

 • Jesteśmy na rynku od 17 lat
 • Zatrudniamy ponad 260 pracowników
 • Pracujemy dla ponad 1000 klientów
 • Obsługujemy 50 000 osób w zakresie kadr i płac
 • Oceniliśmy kompetencje 16 000 osób w ramach sesji AC/DC
 • Zrealizowaliśmy ponad 6200 projektów rekrutacyjnych

Dlaczego HRK?

Elastyczne podejście

Dopasowujemy stanowisko i ścieżkę kariery do potrzeb każdej osoby oraz umożliwiamy migrowanie między działami. Ty decydujesz, jaka forma współpracy jest dla Ciebie najlepsza – umowa o pracę, umowa zlecenie czy działalność gospodarcza.

Realny wpływ na to, jak rozwija się firma

Słuchamy sugestii i pomysłów pracowników – najlepsze wprowadzamy w życie.

Udział w prestiżowych projektach

Pracujemy dla największych polskich firm i międzynarodowych korporacji. Budujemy od początku zespoły w start-upach.

Klarowna ścieżka kariery

Od początku wiesz, jak możesz rozwijać się w organizacji.

Koleżeńska atmosfera               

Tworzymy zgrany zespół. Dzielimy się doświadczeniami i udzielamy sobie porad, kiedy tylko jest taka potrzeba.

Dostęp do nowoczesnych narzędzi

Udostępnimy Ci najnowocześniejsze narzędzia rekrutacyjne – między innymi rozszerzoną wersję portalu LinkedIn. Jeśli zdecydujesz się na dołączenie do HRK Payroll Consulting, będziesz mieć dostęp do nowoczesnego oprogramowania, dzięki któremu zarządzamy dokumentacją personalną i rozliczamy wynagrodzenia dla pracowników naszych klientów. 

Na jakie wartości stawiamy?

Szacunek

Szanujemy naszych klientów, kandydatów, pracowników i partnerów biznesowych. Ludzie stanowią istotę naszej działalności. Respektujemy różne poglądy, kultury, wyznania i idee.

Zaangażowanie

Bierzemy odpowiedzialność za wyniki pracy i w pełni angażujemy się w wykonywane zadania. Realizujemy je z najwyższą starannością.

Profesjonalizm

Zachowujemy wysokie standardy pracy. Przestrzegamy zasad etycznych i zachowujemy pełną poufność. Jesteśmy lojalni wobec naszych klientów, kandydatów i współpracowników.

Innowacyjność

Wyznaczamy kierunki działania, realizujemy nieszablonowe projekty, a także wdrażamy nowoczesne technologie i rozwiązania zwiększające efektywność naszej pracy.

Kooperacja

Wspieramy się w realizacji projektów i podnoszeniu kompetencji współpracowników. Wszyscy angażujemy się w rozwój firmy; dbamy o jej pozycję i wizerunek jako nadrzędne dobro.

Szkolenia

W HRK dbamy o to, by nasi pracownicy stale się rozwijali i poszerzali swoje kompetencje. Jeśli wybierzesz ścieżkę rekrutacyjną, odbędziesz szkolenia z:

 • rekrutacji,
 • sprzedaży,
 • researchu,
 • zarządzania zespołem,
 • wywiadu kompetencyjnego.

Szkolenia prowadzi kadra menedżerska oraz doświadczeni konsultanci HRK. Dodatkowo organizujemy szkolenia we współpracy z zewnętrznymi firmami szkoleniowymi. Skupiamy się wówczas na takich obszarach jak:

 • negocjacje z klientem,
 • sprzedaż,
 • zarządzanie czasem,
 • budowanie profesjonalnego wizerunku.

Pracując w dziale Payroll Consulting, możesz liczyć na cykliczne szkolenia z:

 • prawa pracy i wynagrodzeń (zmiany prawne i nowelizacje),
 • systemu kadrowo-płacowego Teta,
 • obsługi pakietu Microsoft Office,
 • zarządzania stresem,
 • obsługi klienta.

Szkolenia organizowane są w formie zajęć e-learningowych, newsletterów wewnętrznych czy szkoleń z zewnętrznymi ekspertami prawa pracy i wynagrodzeń.

Aplikujesz – co dalej? Rekrutacja w HRK

Obszar rekrutacji i HR Consultingu

 1. Specjalista z wewnętrznego działu HR analizuje Twoje CV. Dzwonimy do Ciebie, aby zadać Ci kilka podstawowych pytań i przedstawić możliwości rozwoju w HRK.
 2. Zapraszamy Cię na spotkanie z przedstawicielem wewnętrznego działu HR i określamy dalszy plan rekrutacji.
 3. Pora na spotkanie i rozmowę z Business Unit Managerem danej linii rekrutacyjnej.
 4. Ostatni etap rekrutacji to spotkanie z przedstawicielem zarządu. Odpowiedź w sprawie zatrudnienia dostajesz w ciągu max. 5 dni.
 5. Witamy Cię na pokładzie!

Niektóre procesy rekrutacyjne uzupełniamy testami psychometrycznymi, elementami Assessment Center, case studies. Możemy poprosić Cię również o krótką rozmowę w języku angielskim. Jeśli aplikujesz na stanowisko Researchera, w dalszym etapie rekrutacji zaprosimy Cię na pół dnia próbnego, podczas którego będziesz mieć okazję zapoznać się ze specyfiką pracy w tej roli.

Obszar Payroll Consultingu 

 1. Konsultant z wewnętrznego działu HR przygląda się Twojemu CV i przeprowadza z Tobą wywiad telefoniczny, podczas którego dowiadujesz się, co możemy Ci zaoferować. Pytamy Cię o podstawowe kwestie, jak motywacja do pracy w HRK czy dotychczasowy zakres Twoich obowiązków.
 2. Czas, by się spotkać. Podczas rozmowy ze specjalistą wewnętrznego działu HR poznasz dalszy plan rekrutacji. Poprosimy Cię również o wypełnienie testu merytorycznego z zakresu kadr lub płac.
 3. Zapraszamy Cię na spotkanie z Dyrektor Zarządzającą Działem Payroll – Małgorzatą Wiśniewską-Janus. Decyzję w sprawie zatrudnienia przekazujemy Ci w ciągu 14 dni.
 4. Dołączasz do naszego zespołu!

Co o pracy w HRK mówią pracownicy? Opinie o nas

Karolina Orzelska, Team Leader HRK Real Estate & Construction, HRK Energy, w HRK od 5 lat

Swoją karierę w HRK rozpoczęłam 5 lat temu od płatnego stażu, dziś jako Team Leader odpowiadam za pracę kilkuosobowego zespołu. W HRK cenię sobie pozytywną atmosferę, możliwości rozwoju zawodowego, swobodę w prowadzeniu projektu oraz otwartość na nowe rozwiązania. Każdy dzień przynosi nowe wyzwania, a Managerowie są nastawieni na rozwój pracownika w organizacji.

Aleksandra Sobieska, Asystentka w dziale BFP, w HRK od kilku miesięcy

Pracuję w HRK od kilku miesięcy. Zajmuję stanowisko asystenckie w dziale płac. Dostałam bogaty pakiet socjalny oraz pełne przeszkolenie. Codziennie  otrzymuję ogromne zastrzyki wiedzy, które pozwoliły mi szybko się wdrożyć i zacząć działać. W HRK można nawiązać wiele przyjaźni, każdy jest pomocny i wspiera się nawzajem, co jest ważne dla osób takich jak ja – zaczynających pracę w nowym miejscu. Uważam, że jest to firma, która na pierwszym miejscu stawia swojego pracownika. Dba o rozwój, daje szerokie możliwości, dzięki czemu napędzamy swoją karierę zawodową w takim kierunku i tempie, jakie nam odpowiada. To idealne miejsce, aby rozpocząć swoją karierę zawodową.

Patrycja Jabłońska, Specjalista ds. BFP, w HRK od 6 lat

W HRK pracuje od kwietnia 2011 roku. Swoją ścieżkę zawodową rozpoczęłam w dziale umów cywilnoprawnych jako asystent. Po 1,5 roku intensywnej pracy otrzymałam możliwość bezpośredniej współpracy z klientami w tym obszarze, a po kilku latach angażowania się w różne projekty płacowe zostałam specjalistką w obszarze umów cywilnoprawnych. HRK pozwoliło mi rozwijać się i pracować z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie, a wszystko w partnerskiej atmosferze  pełnej  wsparcia.

Joanna Borzęcka, Supervisor Projektów Kadrowych i Archiwum Kadrowego/Specjalista ds. Kadr, w HRK od 10 lat

Pierwszą rzeczą, jaka bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie w HRK, był spokój. Nikt nie biegał po korytarzach, nie było napięcia i stresu, który niejednokrotnie był odczuwalny u moich poprzednich pracodawców. Firma zapewnia pełen komfort pracy i sprawia, że czujesz się ważnym ogniwem struktury.

Irmina Lubowiecka, Analityk ds. Rozliczeń i Administracji, w HRK od 7 lat

W HRK pracuję już od ponad 7 lat i w tym czasie miałam szansę rozwoju zarówno w części rekrutacyjnej firmy, jak i obecnie, po powrocie z urlopu macierzyńskiego, w dziale Payroll Consulting. Praca w HRK pozwoliła mi docenić organizację jako firmę wspierającą rozwój osobisty pracownika, oferującą szkolenia, dużą samodzielność, możliwość angażowania się w różnorodne projekty przy jednoczesnym  godzeniu obowiązków z życiem rodzinnym.

Chcesz poznać nas lepiej?

Możliwości kariery w obszarze rekrutacji i HR consulting

 

Reasercher

Research Consultant /
Associated Consultant

Consultant

Senior Consultant

Team Leader/Managing Consultant

Executive Manager

Researcher

Wiążesz swoją przyszłość z branżą doradztwa personalnego? A może miałeś już okazję zdobyć pierwsze doświadczenie w rekrutacji? Jeśli tak, spróbuj swoich sił jako Researcher w HRK. Twoją rolą będzie poszukiwanie najlepszych kandydatów na rynku oraz weryfikacja ich doświadczenia. Będziesz ściśle współpracował z doświadczonymi konsultantami i uczestniczył w szkoleniach, które przygotują się do roli Associate Consultanta.

Możliwości kariery w obszarze Payroll Consultingu

Asystent

Młodszy Specjalista

Specjalista

Starszy Specjalista

Lider zespołu

Asystent działu płac/kadr/Archiwum Kadrowego

Stawiasz swoje pierwsze kroki w obszarze naliczania wynagrodzeń/kadr. Uczysz się zarządzania dokumentacją płacową/kadrową i poznajesz systemy kadrowo-płacowe. W obszarze kadr zajmujesz się dokumentami pracowników i zakładasz teczki osobowe. Poszerzasz swoje kompetencje, by awansować na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. płac/BFP/kadr.

Co zyskasz, dołączając do nas?

Rekrutacja/HR Consulting

 • Prywatna opieka zdrowotna
 • Karta sportowa
 • Ubezpieczenie na życie
 • Dofinansowanie nauki języków obcych
 • Możliwość korzystania z funduszu socjalnego
 • Samochód służbowy dla kadry menedżerskiej
 • Nagrody indywidualne i zespołowe za realizację celów (m.in. wyjazd za granicę, weekend w SPA, dzień ze stylistą, kolacja zespołowa, bilety do teatru, strzelnica, kręgle, lot w tunelu aerodynamicznym)

Payroll Consulting

 • Prywatna opieka zdrowotna
 • Karta sportowa
 • Ubezpieczenie na życie
 • Możliwość korzystania z funduszu socjalnego
Wybierz język: PL EN
Portal Rynku Pracy