Korzystamy z plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Aby zarządzać plikami cookie lub wycofać zgodę na ich używanie, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Usługi

Firma HRK S.A. jest synonimem wysokiej jakości i profesjonalizmu działania. Nasi klienci, z których wielu współpracuje z nami od lat, doceniają przede wszystkim:

Kompleksowość oferty

Oferujemy wsparcie m.in. w zakresie rekrutacji, oceny kompetencji personelu, employer brandingu oraz obsługi kadrowo-płacowej. Jesteśmy jednym z największych na rynku dostawców ogłoszeń rekrutacyjnych oraz właścicielem portalu HRK.PL i autorskiego rozwiązania Talent Finder do zarządzania procesami rekrutacji. We współpracy z siostrzaną firmą HRM partners S.A., oferujemy także zaawansowany konsulting (m.in. raporty płacowe, systemy wynagrodzeń, systemy kompetencyjne, badania zaangażowania i postaw pracowniczych, zarządzanie talentami). Dla naszych klientów chcemy być centrum wiedzy i kompetencji w obszarze HR.

Profesjonalizm

Naszym konsultantom stawiamy wysokie wymagania w zakresie standardów etycznych i profesjonalnych.

Doświadczenie

Trzon naszego zespołu stanowi 60 konsultantów specjalizujących się w różnych obszarach HR oraz w obsłudze poszczególnych sektorów gospodarki. Większość z nich to psycholodzy z długoletnim doświadczeniem w doradztwie personalnym.

Innowacyjność

Stale rozwijamy wykorzystywane metodologie i poszerzamy paletę usług. Jesteśmy autorami wielu innowacyjnych rozwiązań, np. Talent Finder, Talent Survey, Portal rynku pracy HRK.PL. Stosujemy nowoczesne narzędzia oceny personelu.

Elastyczność

W naszą filozofię wpisane jest indywidualne podejście do każdego klienta. Oferta jest każdorazowo przygotowywana w odpowiedzi na potrzeby konkretnej firmy. W zależności od oczekiwań klienta dobierane są odpowiednie narzędzia i metody działania.

Wybierz język: PL EN
Portal Rynku Pracy