• Rekrutacja
  • Assessment Center
  • Payroll Consulting
  • Employer Branding
  • Executive Search
Projekty rekrutacyjne HRK

Specjalizacje

Naszą siła jest specjalizacja. W HRK działają obecnie zespoły specjalizujące się w obsłudze wielu różnych branż i rodzajów stanowisk. Do zalet specjalizacji należą: stały monitoring rynku branżowego, zrozumiemie potrzeb klienta z branży, identyfikacja kandydatów w oparciu o profesjonalną analizę rynku i własną bazę danych czy szybka realizacja zleceń.

Nasze oddziały

Posiadamy 8 oddziałów na terenie całej Polski

Skontaktuj się ze swoim oddziałem

O nas w liczbach

16

lat na rynku

4000

zrealizowanych projektów rekrutacyjnych

14000

ocenionych osób w AC/DC

50000

obsługiwanych osób w zakresie kadr i płac

Opinie o nas

OHP, Marian Najdychor, Zastępca Komendata Głównego

Opracowana metodologia opierała się o rozwiązania najlepszych i najnowszych teorii, narzędzi i metod europejskiej i światowej informacji naukowo – zawodowej. Wszystkie zadania zostały  wykonane należycie, z zachowaniem odpowiedniego terminu i jakości usług.

Leroy Merlin, Dorota Wójcik – Czarzasty, Dyrektor Zasobów Ludzkich

Potwierdzam, że konsultanci HRK prowadzą projekt zgodnie z ustalonymi założeniami, a wszystkie prace zostały wykonane z należytą starannością. HRK jest godnym polecenia, solidnym partnerem biznesowym, dysponującym zespołem doświadczonych i wykwalifikowanych konsultantów.

PZU, Małgorzata Kopczyńska, Starszy specjalista

Projekt ten został przeprowadzony zgodnie z założeniami i wysoko oceniony. Współpraca z zespołem konsultantów HRK S.A. została również bardzo wysoko oceniona przez pracowników Grupy PZU, którzy bezpośrednio uczestniczyli w powyższym projekcie.

Energa, Kaja Zielonka, Specjalista, Pion Zarządzania Zasobami Ludzkimi

Ze strony HRK otrzymaliśmy produkt (metodologię) i usługę (development Centre) o dużej trafności merytorycznej, co z powodzeniem mogę potwierdzić rok po pierwszych badaniach, obserwując ścieżki rozwoju poszczególnych pracowników budowane w oparciu o dostarczone nam wyniki.  Ponadto HRK wykazało bardzo dużą  pomoc organizacyjną i logistyczną podczas realizacji obydwu projektów.

Reckitt Benckiser S.A., Iwona Ostapowska, Kierownik ds. Personalnych

Konsultanci firmy HRK współpracujący z nami nad tym projektem właściwie zrozumieli cel całego przedsięwzięcia. Sposób realizacji wszystkich przedstawionych etapów charakteryzował się dużym profesjonalizmem, co pozwoliło na osiągnięcie postawionego przed tym projektem celu. (…) Otrzymane od HRK raporty zawierały bardzo istotne informacje dotyczące ocenianych osób oraz dawały wskazówki, w którym kierunku osoby te rozwijać. Wyniki przeprowadzonego projektu Assessment Centre były bardzo ważną podstawą do podjęcia decyzji o awansowaniu wielu osób, które na chwilę obecną są oceniane jako w pełni trafne.

Smurfit Kappa Polska Sp. z o.o., Agnieszka Gil, Specjalista ds. Personalnych

Doceniamy elastyczność i otwartość jaką wyróżnia się zespół Talent Findera. W kwestii użytkowania samego programu jednymi z jego niekwestionowanych atutów są m.in. łatwość, z jaką można selekcjonować przychodzące aplikacje, możliwość posiadania elektronicznej bazy aplikacji, oszczędność czasu w przygotowywaniu i wysyłaniu treści ogłoszeń, przejrzystość oraz miła dla oka szata graficzna. Na przykładzie naszej firmy możemy jednoznacznie stwierdzić, iż znacznie łatwiej jest nam zarządzać wieloma projektami rekrutacyjnymi oszczędzając tym samym czas. Z czystym sumieniem polecamy ten program innym pracodawcom, gdyż jest to profesjonalne i kompleksowe narzędzie do zarządzania projektami rekrutacyjnymi.

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o., Monika Chajdys, Specjalista ds. Rekrutacji i Szkoleń

Wdrożenie Talent Finder umożliwiło naszej firmie zarówno efektywne zarządzanie na bieżąco napływającymi aplikacjami, jak i [...] przynosi efekty z racji możliwości powracania do kandydatów, którzy jakiś czas temu postanowili zgłosić się do naszej firmy i funkcjonują w bazie kandydatów. Polecamy wdrożenie narzędzia Talent Finder gdyż [...]  ułatwia pracę nie tylko działom personalnym, ale wpływa na efektywność całej organizacji.

E. Wedel Sp. z o.o., Agnieszka Frączak, Junior HR Manager

Największe atuty tego narzędzia to wspólna baza aplikacji/ kandydatów i projektów rekrutacyjnych, łatwy dostęp do nich, możliwość wyszukiwania aplikacji wg konkretnych kryteriów oraz możliwość nadania dostępu/ uprawnień do projektów rekrutacyjnych klientom wewnętrznym. Zdecydowanie poleciłabym to narzędzie innym pracodawcom, jako usprawniające proces rekrutacji w firmie oraz łatwe i przyjazne w użytkowaniu.

PSA Finance Polska, Anna Majkowska, Kierownik ds. Kadr i administracji

Firma HRK dała się poznać jako rzetelny i godny zaufania partner. Wspólnie realizowane projekty rekrutacyjne są wykonywane sprawnie oraz efektywnie, a rekomendowane osoby spełniają nasze oczekiwania.

Polskie Towarzystwo Reasekuracji, Tomasz Czałbowski, Wiceprezes Zarządu

 W przekonaniu moim i moich współpracowników HRK/HRK Financial Markets jest profesjonalną firmą, która w wyjątkowy i skuteczny sposób realizuje zobowiązania wobec swoich klientów.

Aktualności

Młodzi, a już dobrze opłacani

Standardowo początek kariery zawodowej to czas zdobywania doświadczenia, uczenia się i poszukiwania własnej drogi, nie jest to raczej okres, kiedy można liczyć na wysokie zarobki. Jednak, jak wynika z danych pozyskanych przez HRK, istnieją zawody czy specjalizacje, w których nawet osoba z niewielkim doświadczeniem może liczyć na...

Czytaj więcej

Gdy pracownik jest rodzicem – korzyści dla rodzin z polityki work-life balance w polskich firmach

Okres przedświąteczny sprzyja refleksjom nad tym, w jaki sposób pracodawcy wspierają rodziny pracowników. Pośród praktyk biznesowych kojarzonych z tym tematem pojawia się polityka work-life balance oferująca między innymi elastyczne godziny pracy, prace zdalną czy specjalne eventy rodzinne i dni...

Czytaj więcej

„Jestem zainteresowany” nie wystarczy

Proces rekrutacyjny to działanie złożone, wieloetapowe. Jednym z jego kluczowych elementów obok identyfikacji osób, które potencjalnie mogą być zainteresowane udziałem w procesie, jest wstępna rozmowa. To moment, w którym możemy zadeklarować chęć udziału w dalszym postępowaniu...

Czytaj więcej

Nasi partnerzy

Wybierz język: PL EN
Portal Rynku Pracy