• Wyszukiwarka ofert pracy

  Szukane słowo

  Województwo

  Wyszukiwanie zaawansowane
oferty pracy hrk s.a.

Informacje

 • Instytut Pracy i Spraw Socjalnych inauguruje XVI edycję Konkursu Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

  Od 16 lat Konkursowi przyświecają cele propagowania wiedzy w dziedzinie ZZL, identyfikacji skutecznych rozwiązań i upowszechniania tzw. dobrych praktyk oraz tworzenia standardów zarządzania zasobami ludzkimi.Inicjatywa ta jest wyrazem uznania strategicznej roli kapitału ludzkiego w organizacji i docenienia szczególnych wysiłków kadry zarządzającej w tej dziedzinie. Wysoki poziom wykorzystywanych metod i narzędzi zarządzania zasobami ludzkimi, dostosowanych do uwarunkowań funkcjonowania konkretnej firmy, stwarza bardzo dobre podstawy dla osiągania sukcesów.
  Więcej...
 • Trwa ogólnopolskie badanie wynagrodzeń w sektorze Facility Management

  Średnie zarobki, przeciętna wysokość premii, najpopularniejsze świadczenia dodatkowe – aby poznać te i wiele innych informacji o wynagrodzeniach w branży Facility Management wystarczy przystąpić do rynkowego badania wynagrodzeń prowadzonego przez HRM partners i HRK.
  Więcej...

WydarzeniaRozwój Zawodowy Chcesz osiągnąć sukces zawodowy, poznać zasady biznesowego savoir-vivre’u, zadbać o swój rozwój i dobry wizerunek?  
Skorzystaj zatem z naszego doradztwa i pnij się po stopniach kariery wzwyż.
Wzorce Dokumentów Skorzystaj z wzorów dokumentów przygotowanych przez profesjonalnych doradców.
CV, list motywacyjny, referencje, czy podziękowanie za spotkanie to dla nas betka. Zapraszamy do ściągania! Dodaj cv   Dodaj ogłoszenie o pracy   Powiadomienia o ofertach pracy
Dodaj CV   Dodaj ogłoszenie   E-mail alert

Partnerzy

archibald.pl
wokolkariery.pl
softy.pl
pharmanews.pl
marketing.org.pl
praca.pl
wszyscy partnerzy