• Wyszukiwarka ofert pracy

  Szukane słowo

  Województwo

  Wyszukiwanie zaawansowane
oferty pracy hrk s.a.

Informacje

 • Bezpłatna Konferencja - HR Solutions Trends - już 27 maja w Warszawie!

  Tematyka wydarzenia poświęcona będzie nowoczesnym systemom i rozwiązaniom informatycznym dla departamentów Human Resources. HR Solutions Trends odbedzie się 27 maja w Golden Floor Plaza w Warszawie.  
  Więcej...
 • Wystawa Biało-czerwona na bezdrożach pod patronatem HRK

  Od 2 maja do 3 czerwca na Krakowskim Przedmieściu będzie można oglądać plenerową wystawę „Biało-czerwona na bezdrożach”. Honorowy Patronat nad akcją objął Prezydent RP Bronisław Komorowski. Patronem jest również HRK. Do obejrzenia wystawy zapraszamy całe rodziny. Warto skorzystać z ładnej pogody i wybrać się na spotkanie z Bohaterami wystawy.
  Więcej...
 • Targi Pracy IT Career Summit 2015, Warszawa

  Ogólnopolskie targi IT CAREER SUMMIT, odbędą się w specjalnie wydzielonej strefie, na promenadzie Stadionu Narodowego. Strefa Kariery IT będzie doskonałą możliwością dla specjalistów i ekspertów branży informatycznej, którzy poszukują nowych wyzwań na ścieżce swojej kariery zawodowej, a dla Wystawców możliwością zdobycia cennych kontaktów do wykwalifikowanych pracowników.
  Więcej...
 • Rozpoczyna się ogólnopolskie badanie wynagrodzeń w sektorze Facility Management

  Średnie zarobki, przeciętna wysokość premii, najpopularniejsze świadczenia dodatkowe – aby poznać te i wiele innych informacji o wynagrodzeniach w branży Facility Management wystarczy przystąpić do rynkowego badania wynagrodzeń prowadzonego przez HRM partners i HRK.
  Więcej...
 • Mobilny handlowiec - systemy i narzędzia wspierające organizację, doradztwo, obsługę przed i po sprzedaży

  16 czerwca w Warszawie słuchacze staną przed możliwością zdobycia wiedzy na temat aktualnych technologii wykorzystywanych w mobilnej sprzedaży. Zgromadzeni specjaliści opowiedzą m.in. o najnowocześniejszych narzędziach dostępnych na rynku, a także zaprezentują rozwiązania, które pozwolą unowocześnić sprzedaż oraz podnieść kompetencje i wizerunek firmy.
  Więcej...

Wydarzenia

 1. Mobilny handlowiec - systemy i narzędzia wspierające organizację, doradztwo, obsługę przed i po sprzedaży

 2. Bezpłatna Konferencja - HR Solutions Trends - już 27 maja w Warszawie!Rozwój Zawodowy Chcesz osiągnąć sukces zawodowy, poznać zasady biznesowego savoir-vivre’u, zadbać o swój rozwój i dobry wizerunek?  
Skorzystaj zatem z naszego doradztwa i pnij się po stopniach kariery wzwyż.
Wzorce Dokumentów Skorzystaj z wzorów dokumentów przygotowanych przez profesjonalnych doradców.
CV, list motywacyjny, referencje, czy podziękowanie za spotkanie to dla nas betka. Zapraszamy do ściągania! Dodaj cv   Dodaj ogłoszenie o pracy   Powiadomienia o ofertach pracy
Dodaj CV   Dodaj ogłoszenie   E-mail alert
Super oferty
  Brak ofert

Partnerzy

opp.com.pl
magazynkariera.pl
decyzje-it.pl
wszyscy partnerzy