• Wyszukiwarka ofert pracy

  Szukane słowo

  Województwo

  Wyszukiwanie zaawansowane
oferty pracy hrk s.a.

Informacje

 • Instytut Pracy i Spraw Socjalnych inauguruje XVI edycję Konkursu Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

  Od 16 lat Konkursowi przyświecają cele propagowania wiedzy w dziedzinie ZZL, identyfikacji skutecznych rozwiązań i upowszechniania tzw. dobrych praktyk oraz tworzenia standardów zarządzania zasobami ludzkimi.Inicjatywa ta jest wyrazem uznania strategicznej roli kapitału ludzkiego w organizacji i docenienia szczególnych wysiłków kadry zarządzającej w tej dziedzinie. Wysoki poziom wykorzystywanych metod i narzędzi zarządzania zasobami ludzkimi, dostosowanych do uwarunkowań funkcjonowania konkretnej firmy, stwarza bardzo dobre podstawy dla osiągania sukcesów.
  Więcej...
 • Otwarte szkolenie w Polskim Forum HR - Czas pracy od A do Z

  Zapraszamy serdecznie na otwarte jednodniowe szkolenie w siedzibie Polskiego Forum HR - "Czas pracy od A do Z" w Warszawie, które odbędzie się 15 października br. w godzinach 10.00-16.00. .
  Więcej
 • Wyższa Szkoła Sukcesu” czyli zaprojektuj swój sukces w wersji SMART!

  Zapraszamy na pierwszą edycję ekskluzywnego projektu Work-Life Balance wokół obszarów POTENCJAŁ-KOMUNIKACJA-ZYSK, 21-22 oraz 28-29.XI.2015 r na AFiB Vistula. Tylko 40 dostępnych miejsc! 
  Więcej...
 • Targi pracy - IT CAREER SUMMIT 2015, Wrocław

  Ogólnopolskie targi IT CAREER SUMMIT, odbędą po raz drugi w tym roku. Tym razem  26 listopada 2015 w godz. 9:00 - 18:00 na Stadionie Wrocław. 

Wydarzenia

 1. Otwarte szkolenie w Polskim Forum HR - Czas pracy od A do Z

 2. TARGI PRACY - IT CAREER SUMMIT 2015, WROCŁAWRozwój Zawodowy Chcesz osiągnąć sukces zawodowy, poznać zasady biznesowego savoir-vivre’u, zadbać o swój rozwój i dobry wizerunek?  
Skorzystaj zatem z naszego doradztwa i pnij się po stopniach kariery wzwyż.
Wzorce Dokumentów Skorzystaj z wzorów dokumentów przygotowanych przez profesjonalnych doradców.
CV, list motywacyjny, referencje, czy podziękowanie za spotkanie to dla nas betka. Zapraszamy do ściągania! Dodaj cv   Dodaj ogłoszenie o pracy   Powiadomienia o ofertach pracy
Dodaj CV   Dodaj ogłoszenie   E-mail alert
Super oferty
  Brak ofert

Partnerzy

truck-business.pl
investmap.pl
money.pl
pszk.org.pl
wszyscy partnerzy