• Wyszukiwarka ofert pracy

  Szukane słowo

  Województwo

  Wyszukiwanie zaawansowane
oferty pracy hrk s.a.

Informacje

 • Bezpłatna Konferencja - HR Solutions Trends - już 27 maja w Warszawie!

  Tematyka wydarzenia poświęcona będzie nowoczesnym systemom i rozwiązaniom informatycznym dla departamentów Human Resources. HR Solutions Trends odbedzie się 27 maja w Golden Floor Plaza w Warszawie.  
  Więcej...
 • Targi Pracy IT Career Summit już za nami

  11 czerwca na promenadzie Stadionu Narodowego, odbyła się pierwsza edycja targów pracy IT Career Summit. Wybór był wyjątkowo zróżnicowany, ponieważ Uczestnicy targów mogli porozmawiać z przedstawicielami firm typowo technologicznych, jak również odnaleźć się wśród firm projektujących gry na urządzenia mobilne.
  Więcej...
 • Rozpoczyna się ogólnopolskie badanie wynagrodzeń w sektorze Facility Management

  Średnie zarobki, przeciętna wysokość premii, najpopularniejsze świadczenia dodatkowe – aby poznać te i wiele innych informacji o wynagrodzeniach w branży Facility Management wystarczy przystąpić do rynkowego badania wynagrodzeń prowadzonego przez HRM partners i HRK.
  Więcej...

WydarzeniaRozwój Zawodowy Chcesz osiągnąć sukces zawodowy, poznać zasady biznesowego savoir-vivre’u, zadbać o swój rozwój i dobry wizerunek?  
Skorzystaj zatem z naszego doradztwa i pnij się po stopniach kariery wzwyż.
Wzorce Dokumentów Skorzystaj z wzorów dokumentów przygotowanych przez profesjonalnych doradców.
CV, list motywacyjny, referencje, czy podziękowanie za spotkanie to dla nas betka. Zapraszamy do ściągania! Dodaj cv   Dodaj ogłoszenie o pracy   Powiadomienia o ofertach pracy
Dodaj CV   Dodaj ogłoszenie   E-mail alert
Super oferty
  Brak ofert

Partnerzy

opp.com.pl
kariera.com.pl
erp-view.pl
money.pl
interpreter.waw.pl
wszyscy partnerzy