Branże

Posiadamy doświadczenie w doradztwie i realizacji zróżnicowanych procesów HR dla firm działających w różnych segmentach rynku.

Budownictwo

Działasz w branży budowlanej? U nas znajdziesz szerokie portfolio profesjonalnych usług HR dla firm z tego sektora. Pracujemy dla generalnych wykonawców, biur projektowych, agencji nieruchomości, a także funduszy inwestycyjnych.

Dowiedz się więcej

Bankowość i usługi finansowe

Wspieramy w zakresie HR banki, firmy ubezpieczeniowe, towarzystwa funduszy inwestycyjnych oraz firmy leasingowe.

Dowiedz się więcej

Centra Usług Wspólnych

Wspieramy firmy działające w sektorze SSC/BPO w prowadzeniu efektywnych procesów HR.

Dowiedz się więcej

Consumer Goods

Consumer Goods to niewątpliwie najszybciej zmieniająca się gałąź gospodarki. Pozyskujemy talenty na stanowiska komercyjne i operacyjne. Potrafimy docierać do osób z różnymi kwalifikacjami, realizujemy projekty z zakresu mappingów rynku, HR Consulting oraz payroll.

Dowiedz się więcej

Energetyka

Zielona energia, OZE, energetyka odnawialna, konwencjonalna oraz elektroenergetyka - znamy oraz rozumiemy potrzeby tych obszarów rynku pracy. Świadczymy także uslugi kadrowo-płacowe, HR Consultingu czy IT Contractingu.

Dowiedz się więcej

Farmacja

Wymagania wobec branży farmaceutycznej ciągle rosną. Z nami możesz znaleźć kandydatów i kandydatki do firm farmaceutycznych, biotechnologicznych, związanych obszarem badań klinicznych, sieci aptecznych i placówek medycznych. Świadczymy także usługi z zakresu administracji kadrowo-płacowej, HR Consultingu czy IT Contractingu.

Dowiedz się więcej

IT

Dla firm z sektora IT świadczymy usługi z zakresu rekrutacji, executive search, IT Contractingu, oceny i rozwoju pracowników oraz z zakresu administracji kadrowo-płacowej.

Dowiedz się więcej

Przemysł

Twoja firma specjalizuje się w branży wytwórczej? Zaplanujemy szyte namiary usługi HR, od rekrutacji, przez diagnozę kompetencji pracowników, aż po obsługę kadrowo-płacową.

Dowiedz się więcej

Retail & e-Commerce

Twoja firma specjalizuje się w handlu detalicznym czy online? Bez względu na obszar, w którym rozwijasz swój biznes, nasi konsultanci i konsultantki zapewnią Ci kompleksowe usługi HR dostosowane do wymagań i kultury organizacyjnej Twojej firmy.

Dowiedz się więcej

Transport i logistyka

Jakie kompetencje warto posiadać w branży TSL? Na co zwrócić uwagę poszukując pracy w łańcuchach dostaw? Wiemy, jak wykorzystać potencjał najlepszych na rynku ekspertów oraz ekspertek i przyciągnąć ich właśnie do Twojej firmy. Wspieramy także firmy TSL w obszarze oceny i rozwoju pracowników, IT Contracingu czy payroll.

Dowiedz się więcej

Porozmawiajmy

Po otrzymaniu Twojego zapytania skontaktuje się z Tobą nasz ekspert lub ekspertka, którzy odpowiadają za obszar, którym jesteś zainteresowany.
Napisz do nas

Newsletter HRK

Bądź na bieżąco z aktualnościami ze świata HR i rynku pracy!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HRK S.A. z siedzibą w Warszawie, pl. Bankowy 2, a tym samym na otrzymywanie na mój adres poczty elektronicznej informacji handlowych i marketingowych, materiałów o charakterze informacyjnym oraz promocyjnym, w szczególności raportów, e-booków, materiałów edukacyjnych. Udzielenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania raportu. Zdaję sobie sprawę, że w każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę.

Administratorem przekazanych danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), Plac Bankowy 2. Pełną informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej Polityce prywatności.