Pomagamy budować efektywne zespoły i wspieramy firmy w zakresie HR.

Od ponad 20 lat wspieramy firmy, oferując spersonalizowane usługi z zakresu HR.

Założona w 2000 roku HRK S.A. powstała z potrzeby wsparcia managerów w pozyskiwaniu pracowników i skutecznym zarządzaniu personelem. Świadczymy kompleksowe usługi HR, pomagamy polskim i międzynarodowym organizacjom w prowadzeniu efektywnych procesów HR.

Znajdujemy, rozwijamy i dbamy o talenty.

Dowiedz się więcej o naszych usługach
Zespół oferujący kompleksowe usługi HR

Poznaj HRK S.A.

Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu w czterech kluczowych obszarach HR, tj. rekrutacja, ocena i rozwój pracowników, konsulting płacowy oraz w obszarze kontraktowania, gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Od roku 2000 nasz zespół realizuje projekty związane z rekrutacją i poszukiwaniem kandydatów na stanowiska kierownicze, prowadzi oceny i rozwija potencjał pracowników oraz wspiera zarządy w tworzeniu strategii polityki personalnej. W ramach HRK działa jeden z największych w Polsce zespołów Payroll Consulting, który obsługuje w zakresie usług kadrowo-płacowych ponad 230 klientów, zarówno lokalnych, jak i filie międzynarodowych korporacji działające na terenie Polski.
Agencja HR opracowuje strategię

Misja i wizja

Chcemy być wiodącym i cenionym doradcą w zarządzaniu kapitałem ludzkim.

Zachowujemy wysokie standardy naszej codziennej pracy. Jesteśmy lojalni i szanujemy naszych klientów, kandydatów, partnerów biznesowych oraz współpracowników. Ludzie są istotą naszej działalności. Wspieramy się w realizacji projektów oraz podnoszeniu kompetencji. Angażujemy się w rozwój firmy, dbamy o jej pozycję i wizerunek. Przywiązujemy wagę do spójności komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej, ponieważ wiemy, że o dobrym pracodawcy najlepiej świadczą zadowolone zespoły.
Więcej o misji i wizji HRK
Specjaliści HR

Nasze zobowiązania

Stawiamy ludzi w centrum wszystkiego, co robimy.

Ludzie są w centrum wszystkich naszych działań. Jako pracodawca, od ponad 20 lat budujemy przyjazne, sprzyjające rozwojowi środowisko pracy. Szczycimy się tym, że nasi pracownicy i pracowniczki rozwijają się razem z nami. Świadcząc nasze usługi dbamy o to, aby na każdym etapie ich jakość była jak najwyższa. Dzięki temu, pomagamy naszym klientom dbać o ich zespoły, a także kandydatów i kandydatki.
Poznaj nasz Zarząd i zespół partnerski
Ekspertka HR

Dołącz do HRK

Dołącz do zespołu ekspertów i ekspertek HRK!

Rekrutacja, IT Contracting, HR Consulting... a może Payroll Consulting? W którym obszarze HR chcesz rozwinąć skrzydła?
Więcej o pracy w HRK
kestria

Jesteśmy częścią Kestria, największego na świecie sojuszu executive search.

Więcej o Kestria

Akcjonariat

HRK S.A.

pl. Bankowy 2,00-095 Warszawa
Firma wpisana do rejestru przedsiębiorstw prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem 0000022647.
Pełne informacje o akcjonariacie

Newsletter HRK

Bądź na bieżąco z aktualnościami ze świata HR i rynku pracy!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HRK S.A. z siedzibą w Warszawie, pl. Bankowy 2, a tym samym na otrzymywanie na mój adres poczty elektronicznej informacji handlowych i marketingowych, materiałów o charakterze informacyjnym oraz promocyjnym, w szczególności raportów, e-booków, materiałów edukacyjnych. Udzielenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania raportu. Zdaję sobie sprawę, że w każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę.

Administratorem przekazanych danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), Plac Bankowy 2. Pełną informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej Polityce prywatności.