Oddział

Katowice

Zespół HRK Katowice specjalizuje się w pozyskiwaniu wysoko wykwalifikowanych ekspertów, inżynierów, kierowników oraz osób na stanowiska managerskie i zarządcze dla firm działających na Śląsku, Podkarpaciu i w Małopolsce.

HRK Oddział Katowice

Osoba kontaktowa

Anna Wygaś Executive Manager

Anna Wygaś

Senior Executive Manager, HRK Katowice

Zespół HRK Katowice specjalizuje się w pozyskiwaniu wysoko wykwalifikowanych ekspertów, inżynierów, kierowników oraz osób na stanowiska menedżerskie i zarządcze dla firm działających na Śląsku, Podkarpaciu i w Małopolsce.

Zespoły

Katowicki odział dysponuje zespołami z zakresu:

Dołącz do zespołu HRK!

Administracja

Recepcjonista/-ka

Warszawa, mazowieckie
umowa zlecenie

opublikowano 25 dni temu

Marketing / PR

PR and Marketing Assistant

Warszawa, mazowieckie
umowa zlecenie

Media / Reklama / Grafika

Graphic Designer 2D

Warszawa, mazowieckie
umowa o pracę

Porozmawiajmy

Po otrzymaniu Twojego zapytania skontaktuje się z Tobą nasz ekspert lub ekspertka, którzy odpowiadają za obszar, którym jesteś zainteresowany.
Napisz do nas

Newsletter HRK

Bądź na bieżąco z aktualnościami ze świata HR i rynku pracy!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HRK S.A. z siedzibą w Warszawie, pl. Bankowy 2, a tym samym na otrzymywanie na mój adres poczty elektronicznej informacji handlowych i marketingowych, materiałów o charakterze informacyjnym oraz promocyjnym, w szczególności raportów, e-booków, materiałów edukacyjnych. Udzielenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania raportu. Zdaję sobie sprawę, że w każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę.

Administratorem przekazanych danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), Plac Bankowy 2. Pełną informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej Polityce prywatności.