Branch

Katowice

The HRK Katowice team specializes in acquiring highly qualified experts, engineers, managers and people for managerial and management positions for companies operating in Silesia, Podkarpacie and Lesser Poland.

HRK Oddział Katowice

Contact person

Anna Wygaś Executive Manager

Anna Wygaś

Senior Executive Manager, HRK Katowice

The HRK Katowice team specializes in recruiting highly qualified experts, engineers, managers and people for managerial and management positions for companies operating in Silesia, Podkarpacie and Małopolska.

Teams

The Katowice branch has teams in the field of:

Recruitment

Find out more

Executive Search

Find out more

Newsletter HRK

Bądź na bieżąco z aktualnościami ze świata HR i rynku pracy!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HRK S.A. z siedzibą w Warszawie, pl. Bankowy 2, a tym samym na otrzymywanie na mój adres poczty elektronicznej informacji handlowych i marketingowych, materiałów o charakterze informacyjnym oraz promocyjnym, w szczególności raportów, e-booków, materiałów edukacyjnych. Udzielenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania raportu. Zdaję sobie sprawę, że w każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę.

Administratorem przekazanych danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), Plac Bankowy 2. Pełną informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej Polityce prywatności.