Oddział

Wrocław

W naszym wrocławskim oddziale funkcjonuje zespół rekrutacyjny oraz payroll consulting. Nasi wrocławscy rekruterzy i rekruterki specjalizują się w realizacji projektów dla firm działających w branży SSC/BPO.

Wrocław HRK

Usługi rekrutacyjne

Angelika Grzyb HRK

Angelika Grzyb

Executive Manager

Zespół HRK SSC/ BPO realizuje profesjonalne rekrutacje w obszarze outsourcingu procesów biznesowych oraz centrów usług wspólnych.

Usługi Payroll Consulting

Daniel Swaczyna

HR Administration Team Leader

Świadczymy usługi z zakresu obsługi kadrowo-płacowej.

Zespoły

Payroll Consulting

Dowiedz się więcej

Newsletter HRK

Bądź na bieżąco z aktualnościami ze świata HR i rynku pracy!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HRK S.A. z siedzibą w Warszawie, pl. Bankowy 2, a tym samym na otrzymywanie na mój adres poczty elektronicznej informacji handlowych i marketingowych, materiałów o charakterze informacyjnym oraz promocyjnym, w szczególności raportów, e-booków, materiałów edukacyjnych. Udzielenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania raportu. Zdaję sobie sprawę, że w każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę.

Administratorem przekazanych danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), Plac Bankowy 2. Pełną informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej Polityce prywatności.