Grupa HRK

Specjalizujemy się w doradztwie personalnym i digitalizacji procesów HR.

HRK S.A. powstało w 2000 r. z inicjatywy doświadczonych w doradztwie HR managerów, Zbigniewa Woźniakowskiego i Tomasza Sokołowskiego. Główna siedziba znajduje się w Warszawie, a firma posiada również oddziały w Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi i Sopocie.

W skład grupy wchodzą:

HRK S.A.

HRK S.A to polska firma specjalizująca się w rekrutacji, executive search oraz digitalizacji procesów HR. Świadczy usługi z zakresu rekrutacji, HR consultingu, IT contractingu, employer brandingu i media service. Posiada jeden z największych na polskim rynku zespołów specjalizujących się w payroll consultingu. W obszarze executive search HRK S.A, jest członkiem Kestria.

IT Lumier

IT Lumier świadczy usługi IT contractingu dla klientów działających na rynkach europejskich oraz w Ameryce Północnej. Obsługuje zarówno międzynarodowe korporacje, jak i lokalne firmy poszukujące pracowników w obszarze IT.
Więcej: www.itlumier.com

Talfi

Zespół Talfi realizuje rekrutacje w obszarze technologii IT, Commerce, Finance oraz Financial Markets na terenie Europy oraz Ameryki Północnej i Południowej. Wspiera firmy w zakresie pozyskiwania specjalistów, ekspertów i managerów.
Więcej: www.talfi.com

Więcej informacji

Misja i wizja

Grupa HRK

Zarząd

Dołącz do nas

Członkostwo w Kestria

Akcjonariat

Biura prasowe

Newsletter HRK

Bądź na bieżąco z aktualnościami ze świata HR i rynku pracy!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HRK S.A. z siedzibą w Warszawie, pl. Bankowy 2, a tym samym na otrzymywanie na mój adres poczty elektronicznej informacji handlowych i marketingowych, materiałów o charakterze informacyjnym oraz promocyjnym, w szczególności raportów, e-booków, materiałów edukacyjnych. Udzielenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania raportu. Zdaję sobie sprawę, że w każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę.

Administratorem przekazanych danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), Plac Bankowy 2. Pełną informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej Polityce prywatności.