IT Contracting

Outsourcing specjalistów IT do realizacji projektów informatycznych

Budujemy zgrane zespoły specjalistów z różnych obszarów IT
Działamy efektywnie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w rekrutacji IT, bardzo dobrą znajomość branży i szeroką bazę kontraktorów. Oferujemy dopasowanie specjalistów i specjalistek do potrzeb klienta i całkowite przejęcie formalności dotyczących ich zatrudnienia. Dzięki temu praca nad projektem klienta zostaje wdrożona natychmiastowo.
Szybki proces wdrożenia specjalistów IT
Proces outsourcingu przebiega w 3 krokach:
Zalety

Oferujemy

3 elastyczne rozwiązania:

  • Bodyleasing

Zatrudnienie pracownika wykwalifikowanego w odpowiednim obszarze IT bez konieczności przeprowadzenia wieloetapowego i kosztownego procesu rekrutacji. Klient decyduje o tym, czy współpraca będzie krótko czy długoterminowa, zachowuje również prawo do weryfikacji kandydatów na każdym etapie współpracy.

 

  • Team Leasing

Outsourcing zespołów IT, zgodnie ze wskazanymi przez klienta technologiami i poziomem doświadczenia. Realizacja i osiąganie konkretnych celów przez zespół jest weryfikowana przez specjalistów HRK IT Contracting lub przez klienta.

 

  • Try&Hire

Połączenie serwisu body leasing z rekrutacją. W ramach usługi rekrutujemy dla klienta kandydatów i kandydatki spełniających wszystkie wskazane kryteria, a klient sam określa po jakim czasie decyduje o zatrudnieniu specjalisty na stałe. Rozwiązanie pozwala uniknąć kosztów związanych z procesem rekrutacji i minimalizuje ryzyko niedopasowania kandydata do zespołów klienta.

Przykłady obsługiwanych ról w procesie IT

Developers (m.in. Backend, Frontend, Mobile)
Analyst
QA Engineers
Project Manager
DevOps
SAP Consultant

Technologie

Java
AWS, Azure, GCP
JavaScript
Angular
Magento
Oracle
SAP
.NET
C++
Specjalistka IT zatrudniona przez IT Contracting

Za usługę odpowiadają:

Paulina Pustół Executive Manager

Paulina Pustół

Executive Manager, HRK IT Contracting

Zespół HRK IT specjalizuje się w outsourcingu IT realizowanym na terenie Polski i regionu EMEAR. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu potrafimy dostosować kompetencje specjalistów do wymagań technologicznych projektu.

Za usługę odpowiadają:

Bolesław Kołtonowski Executive Manager

Bolesław Kołtonowski

Executive Manager, HRK IT Contracting

Zespół HRK IT specjalizuje się w outsourcingu IT realizowanym na terenie Polski i regionu EMEAR. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu potrafimy dostosować kompetencje specjalistów do wymagań technologicznych projektu.

Porozmawiajmy

Po otrzymaniu Twojego zapytania skontaktuje się z Tobą nasz ekspert lub ekspertka, którzy odpowiadają za obszar, którym jesteś zainteresowany.
Napisz do nas

Newsletter HRK

Bądź na bieżąco z aktualnościami ze świata HR i rynku pracy!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HRK S.A. z siedzibą w Warszawie, pl. Bankowy 2, a tym samym na otrzymywanie na mój adres poczty elektronicznej informacji handlowych i marketingowych, materiałów o charakterze informacyjnym oraz promocyjnym, w szczególności raportów, e-booków, materiałów edukacyjnych. Udzielenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania raportu. Zdaję sobie sprawę, że w każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę.

Administratorem przekazanych danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), Plac Bankowy 2. Pełną informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej Polityce prywatności.