Misja i wizja

Jesteśmy ekspertami z długoletnim doświadczeniem w zakresie doradztwa personalnego i digitalizacji procesów HR.

Misja i wizja

Pracujemy w eksperckich zespołach specjalizujących się w poszczególnych sektorach gospodarki. Nasi konsultanci i konsultantki dzięki swojemu doświadczeniu oraz zaangażowaniu dostarczają najwyższej jakości usługi i wspierają zarządy oraz zespoły zarządzania zasobami ludzkimi.

Specjaliści HR określają misje i wizje firmy
Nasza misja

Talent jest bezcenny – znajdujemy, rozwijamy i dbamy o talenty.

Znalezienie odpowiednich kandydatów i kandydatek jest bezcenne. Każdy projekt rekrutacyjny potrzebuje profesjonalnego wsparcia, dzięki któremu można dotrzeć do najlepszych talentów na rynku. Naszym zadaniem jest sprawić, aby odkrycie ekspertów do organizacji było efektywne, szybkie i efektywne kosztowo.

Wspieramy organizacje w procesie administracji kadrowo-płacowej – dzięki współpracy z naszym zespołem Payroll Consulting firmy mają pewność, że wynagrodzenia ich pracowników i pracowniczek trafią do nich na czas.

Wyznaczamy kierunki działań, realizujemy nieszablonowe projekty, a także wdrażamy nowoczesne technologie i rozwiązania zwiększające efektywność naszej pracy. Bierzemy odpowiedzialność za wyniki pracy i w pełni angażujemy się w wykonywane zadania. Wszystkie projekty realizujemy z najwyższą starannością.

Nasza wizja

Chcemy być wiodącym i cenionym doradcą w zarządzaniu kapitałem ludzkim.

Zachowujemy wysokie standardy naszej codziennej pracy. Jesteśmy lojalni i szanujemy naszych klientów, kandydatów, partnerów biznesowych oraz współpracowników. Ludzie stanowią istotę naszej działalności.

Wspieramy się w realizacji projektów oraz podnoszeniu kompetencji. Angażujemy się w rozwój firmy, dbamy o jej pozycję i wizerunek. Przywiązujemy wagę do spójności komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej, ponieważ wiemy, że o dobrym pracodawcy najlepiej świadczą zadowolone zespoły.

Nasze wartości

Doświadczenie naszych konsultantów i konsultantek to gwarancja wiedzy i jakości. Pracujący w HRK eksperci i ekspertki są niezmiernie ważni dla jakości usług, które oferujemy naszym klientom. Dlatego dbamy o ich nieustanny rozwój.

Naszą siłą są wartości na których opieramy nasze codzienne funkcjonowanie:

  • Szacunek

  • Zaangażowanie

  • Profesjonalizm

  • Innowacyjność

  • Kooperacja

Więcej informacji

Misja i wizja

Grupa HRK

Zarząd

Dołącz do nas

Członkostwo w Kestria

Akcjonariat

Biura prasowe

Newsletter HRK

Bądź na bieżąco z aktualnościami ze świata HR i rynku pracy!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HRK S.A. z siedzibą w Warszawie, pl. Bankowy 2, a tym samym na otrzymywanie na mój adres poczty elektronicznej informacji handlowych i marketingowych, materiałów o charakterze informacyjnym oraz promocyjnym, w szczególności raportów, e-booków, materiałów edukacyjnych. Udzielenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania raportu. Zdaję sobie sprawę, że w każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę.

Administratorem przekazanych danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), Plac Bankowy 2. Pełną informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej Polityce prywatności.