Zapraszamy do kontaktu!

Wybierz w formularzu sprawę o której chcesz z nami porozmawiać. Przekażemy Twoją wiadomość do odpowiedniego zespołu i zadbamy, żebyś otrzymał_a odpowiedź!

człowiek rozmawiający przez telefon

Wypełnij formularz

Chcesz się z nami skontaktować? Wypełnij formularz!

Imię
Nazwisko
Email służbowy
Telefon służbowy
Firma
Rekrutacja/Executive Search
HR Consulting
IT Contracting
Payroll Consulting
Jestem kandydatem_ką
Jestem dziennikarzem_ką
Inne

Administratorem Twoich danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), Plac Bankowy 2. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. Pełną informację na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Polecamy także kontakt bezpośredni:

Warszawa

Siedziba główna

pl. Bankowy 2
00-095 Warszawa

+48 22 420 20 00

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

sprawy związane z ochroną danych osobowych

Jakub Gałczyński

Biuro prasowe

kontakt dla dziennikarzy_ek

Paulina Kowalcze

+48 532 433 645

Newsletter HRK

Bądź na bieżąco z aktualnościami ze świata HR i rynku pracy!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HRK S.A. z siedzibą w Warszawie, pl. Bankowy 2, a tym samym na otrzymywanie na mój adres poczty elektronicznej informacji handlowych i marketingowych, materiałów o charakterze informacyjnym oraz promocyjnym, w szczególności raportów, e-booków, materiałów edukacyjnych. Udzielenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania raportu. Zdaję sobie sprawę, że w każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę.

Administratorem przekazanych danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), Plac Bankowy 2. Pełną informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej Polityce prywatności.