Please contact us!

Select the matter you want to talk to us about in the form. We'll forward your message to the appropriate team and make sure you get a response!

człowiek rozmawiający przez telefon

Fill in the form

We want to contact you! Write to us using the form below.

Name
Surname
Work email
Business phone
Company
Recruitment/Executive Search
Payroll Consulting
HR Consulting
Media
I am a candidate
Other

The administrator of your personal data is HRK S.A. based in Warsaw (00-095), Plac Bankowy 2. Personal data will be processed in order to answer your inquiry. Full information on the processing of your personal data can be found in our Privacy Policy.

We also recommend direct contact:

Warszawa

Main office

pl. Bankowy 2
00-095 Warszawa

+48 22 420 20 00

Personal Data Protection Inspector

matters related to the protection of personal data

Jakub Gałczyński

Press office

contact for journalists

Paula Kowalcze

+48 532 4332 645

Newsletter HRK

Bądź na bieżąco z aktualnościami ze świata HR i rynku pracy!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HRK S.A. z siedzibą w Warszawie, pl. Bankowy 2, a tym samym na otrzymywanie na mój adres poczty elektronicznej informacji handlowych i marketingowych, materiałów o charakterze informacyjnym oraz promocyjnym, w szczególności raportów, e-booków, materiałów edukacyjnych. Udzielenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania raportu. Zdaję sobie sprawę, że w każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę.

Administratorem przekazanych danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), Plac Bankowy 2. Pełną informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej Polityce prywatności.