HR Consulting

Działamy kompleksowo w obszarze doradztwa i wsparcia HR już ponad 20 lat. Naszą specjalizacją jest rzetelna diagnoza kompetencji pracowników oraz kadry managerskiej i wsparcie ich rozwoju zawodowego.

Specjaliści HR Consulting
Jesteśmy partnerem dla Zarządów i zespołów HR w niezależnej i obiektywnej ocenie potencjału pracowników i kandydatów.
Doradzamy jak wykorzystać maksymalnie potencjał każdego managera i pracownika, tak żeby w efekcie zarówno organizacja jak też osoby badane odniosły z tego korzyść. W ramach procesów rekrutacyjnych wspieramy firmy w weryfikacji kompetencji kandydatów i kandydatek oraz badania dopasowania kulturowego do organizacji.
HRK HR Consulting
HR Consulting z HRK

Zdecyduj się na HR Consulting

Mamy ponad 20-letnie doświadczenie w realizacji projektów dla różnych branż i z bardzo wielu obszarów rynku. Pracujemy na indywidualnie opracowywanej metodologii badania dostosowanej do specyfiki biznesu naszych klientów. Nasi asesorzy obserwowali i oceniali już ponad 23 tysiące osób.

 

  • Wspieramy procesy rekrutacyjne (kompleksowa diagnoza kompetencji kandydatów oraz ocena ich gotowości do podjęcia się nowej roli)
  • Prowadzimy audyty kompetencyjne pozwalające przygotować organizację do planowanych zmian
  • Prowadzimy programy rozwojowe dla pracowników i wspieramy firmy w planowaniu dla nich ścieżek rozwoju
  • Realizujemy badania 360°
  • Prowadzimy szkolenia komunikacyjne i w ramach coachingu wspieramy rozwój kompetencji managerskich kadry zarządzającej
  • Prowadzimy projekty outplacementowe
Porozmawiajmy o współpracy
Zalety

Jesteśmy liderem rynkowym z wieloletnim doświadczeniem

Nasz zespół  to 20 profesjonalnych asesorów i asesorek z unikalnym doświadczeniem zdobytym w efekcie współpracy z kilkuset firmami. Specjalizujemy się zarówno w programach rozwojowych, jak i trudnych projektach restrukturyzacyjnych (fuzje, przejęcia, transformacje organizacji). Tworzone przez nas metodologie badania zawsze są „szyte na miarę” i dostosowane do realiów biznesowych naszych klientów.

Usługi w ramach HR Consulting

Pomagamy firmom na każdym etapie życia biznesu

Executive Assessment & Development Center

Prowadzimy indywidualną diagnozę kompetencji biznesowych i managerskich prowadzoną stacjonarnie lub online, która wspiera decyzje rekrutacyjne na kluczowe stanowiska managerskie.

Assessment & Development Center

Realizujemy ocenę kompetencji pracowników lub kandydatów w projektach grupowych z wykorzystaniem zróżnicowanych narzędzi, umożliwiających tworzenie zbiorczych zestawień, rynkowych porównań (benchmarki) oraz wniosków dotyczących usprawnień w organizacji.

Audyty kompetencyjne

Tworzymy mapy wybranych kompetencji pracowników działów sprzedaży, obsługi klienta, produkcji i działów wsparcia oraz projektujemy plany rozwojowe.

Training Center

Pracujemy w oparciu o autorską metodę diagnostyczno-rozwojową stanowiącą połączenie sesji Development Center z warsztatem niwelującym deficyty kompetencyjne.

Badania 360°

Prowadzimy ocenę kompetencji na podstawie informacji z wielu źródeł, w tym samooceny pracownika.

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia z zakresu wykorzystywania narzędzi psychometrycznych, oceny kompetencji, rozwijania umiejętności potrzebnych menedżerom i projektowania ścieżek rozwoju.

Business coaching

Podnosimy świadomość i rozwijamy kompetencje managerów.

Ocena kandydatów w procesie rekrutacji

W ramach procesów rekrutacyjnych wykonujemy badanie kompetencji kandydatów za pomocą Assessment Center lub narzędzi psychometrycznych.

Zespół HR Consulting

Zespół HR Consulting

Justyna Lipowska

Executive Director, HRK HR Consulting

Zespół HR Consulting zajmuje się diagnozą kompetencji pracowników i kandydatów oraz kadry zarządzającej i wsparciem ich rozwoju zawodowego.

Porozmawiajmy

Po otrzymaniu Twojego zapytania skontaktuje się z Tobą nasz ekspert lub ekspertka, którzy odpowiadają za obszar, którym jesteś zainteresowany.
Napisz do nas
Inne usługi

Wspieramy w efektywnym zarządzaniu procesami HR

Poznaj inne usługi HR, które świadczymy w HRK!

Newsletter HRK

Bądź na bieżąco z aktualnościami ze świata HR i rynku pracy!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HRK S.A. z siedzibą w Warszawie, pl. Bankowy 2, a tym samym na otrzymywanie na mój adres poczty elektronicznej informacji handlowych i marketingowych, materiałów o charakterze informacyjnym oraz promocyjnym, w szczególności raportów, e-booków, materiałów edukacyjnych. Udzielenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania raportu. Zdaję sobie sprawę, że w każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę.

Administratorem przekazanych danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), Plac Bankowy 2. Pełną informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej Polityce prywatności.