Kontroler Finansowy

Dla Naszego Klienta, spółki produkcyjno-handlowej z 30-letnią rodzinną tradycją poszukujemy kandydata na samodzielne stanowisko

Włocławek, kujawsko-pomorskie
hybrydowa
kontrakt B2B, umowa o pracę

Zadania:

  • Opracowywanie rocznego budżetu oraz kontrola jego realizacji wraz z analizą odchyleń
  • Udział w prowadzeniu polityki finansowej spółki
  • Aktywny udział w procesie zamykania miesiąca – kontrola poprawności księgowań, kalkulacja rezerw, ustalanie wyniku
  • Stworzenie systemu raportowania wyników finansowych (P&L, BS, Cash Flow i inne),
  • Zbudowanie i stałe rozwijanie narzędzi raportowych i prognostycznych w zakresie sprzedaży, kosztów i cash-flow
  • Dbałość o poprawność i jakość raportowania zarządczego
  • Kontroling linii produkcyjnych
  • Przygotowywanie analiz, prezentacji oraz rekomendacji finansowych dla Zarządu, w tym również analiz ad hoc wspierających strategiczne decyzje
  • Proponowanie działań optymalizacyjnych i podnoszących efektywność procesów w firmie
  • Codzienna współpraca z działem Księgowości i Zarządem

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse i rachunkowość, kontroling)
  • Doświadczenie w kontrolingu spółek z branży produkcyjnej
  • Zaawansowana znajomość MS Excel
  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP
  • Zmysł analityczny i umiejętność przewidywania
  • Myślenie biznesowe
  • Rzetelność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o uop lub B2B
  • Benefity pozapłacowe: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie
  • Realny wpływ na rozwój organizacji
  • Możliwość pracy w większości zdalnej (po wdrożeniu)

Rekrutację prowadzi

Joanna Jackowska