Marketing / PR

Marketing Manager

Dla naszego Klienta, firmy konsultingowej, dedykowanej do branży logistycznej, poszukujemy kandydata na stanowisko Marketing Managera.

Warszawa, mazowieckie
zdalna
umowa o pracę

Zadania:

  • Tworzenie i realizacja strategii marketingowej mającej na celu generowanie leadów,
  • Monitorowanie rynku i konkurencji,
  • Prowadzenie kampanii marketingowych w ramach określonego harmonogramu (przychodzące, wychodzące, cyfrowe, eventowe, itd.)
  • Ścisła współpraca pomiędzy działami (digital, graficy, zespół sprzedaży, itd.)

Oczekujemy:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w marketingu, mile widziana logistyka,
  • Umiejętności z zakresu digital marketingu,
  • Umiejętności negocjacyjne,
  • Biegła znajomość języka angielskiego,
  • Zorientowanie na klienta i biznes,
  • Pewność siebie, odwaga, chęć rozwoju i zaangażowanie

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Ubezpieczenie medyczne,
  • PPK,
  • Narzędzia do pracy: laptop, smartfon,
  • Realny wpływ na organizację i rozwój własny.
Usługi HR dla branży Consumer Goods

Rekrutację prowadzi

Justyna Bereza

HRK Consumer Goods

Zespół HRK Consumer Goods specjalizuje się w rekrutacji do branży Consumer Goods. Współpracujemy z producentami FMCG, elektroniki konsumenckiej, DIY, mebli, ubrań i produktów lifestyle’owych.