Product Manager

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się spółki należącej do Grupy Kapitałowej, poszukujemy osoby posiadającej doświadczenie w pozyskiwaniu roślin oleistych.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie
mobilna
umowa o pracę

Zadania:

  • analiza rynku roślin oleistych (śruta rzepakowa), selekcja oraz aktywne poszukiwanie dostawców (Polska, Europa, Świat),

  • zapewnienie funkcjonalnej i technicznej wiedzy na temat pozyskiwania, zaopatrzenia i negocjacji w ramach powierzonej kategorii,

  • opracowanie kompleksowej strategii zakupowej,

  • prowadzenie procesu wyboru dostawców,

  • zarządzanie relacjami z dostawcami,

  • sporządzanie analiz, zestawień i raportów,

  • współpraca z innymi działami firmy,

  • realizacja celów zakupowych segmentu.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość rynku roślin oleistych,
  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze zakupów/ zaopatrzenia,
  • wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane kierunki związane z rolnictwem/ logistyką/ zakupami),
  • wiedza z zakresu zarządzania projektami,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji,
  • innowacyjność i samodzielność w działaniu,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • mile widziana gotowość do pracy w terenie.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie,
  • duży potencjał do rozwoju,
  • aktywne uczestnictwo w dużych, nowatorskich projektach,
  • możliwość pracy z ekspertami z różnych branż,
  • benefity: dofinansowanie do szkoleń i kursów, karty przedpłacone, korzystny sytem premiowy, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, program emerytalny, dofinansowanie wypoczynku, zniżki na firmowe produkty i usługi.
HRK Katowice

Rekrutację prowadzi

Aleksandra Wajdzik HRK

Aleksandra Wajdzik

Zespół HRK Katowice specjalizuje się w pozyskiwaniu wysoko wykwalifikowanych ekspertów, inżynierów, kierowników oraz osób na stanowiska menedżerskie i zarządcze dla firm działających na Śląsku, Podkarpaciu i w Małopolsce.