Budownictwo

Specjalista ds. Dokumentacji Technicznej

Dla naszego Klienta – firmy zajmującej się kompleksową realizacją obiektów inwestycji przemyslowych oraz komunalnych – poszukujemy osoby na stanowisko:

Warszawa, mazowieckie
stacjonarna
kontrakt B2B, umowa o pracę
Wynagrodzenie od 7000 zł brutto do 9000 zł brutto

ZAKRES ZADAŃ I OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowywanie zamówień materiałów oraz usług zgodnie z procedurami wewnętrznymi i bieżącym zapotrzebowaniem budowy;
  • opracowanie i weryfikacja bieżącej korespondencji kontraktowej;
  • ewidencja umów podwykonawczych, zleceń budowy, zamówień;
  • weryfikacja umów;
  • udział w przygotowywaniu dokumentacji budowy i/lub dokumentacji kontraktowej.

WYAMAGANIA:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, zwłaszcza w firmach zajmujących się wykonawstwem inwestycji z obszaru inżynierii środowiska lub pokrewnym;
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • praktyczna znajomość pakietu MS Ofifce, mile widziana znajomość programu AutoCad czy MS Project;
  • mile widziane wykształcenie techniczne na kierunku Inżynieria środowiska lub pokrewnym;
  • dokładność, skrupulatność, umiejętność pracy w zespole;

OFERUJEMY:

  • możliwość rozwoju w zakresie pracy przy obiektach ochrony środowiska (tj. stacje uzdatniania wody, oczyszczalnie ścieków);
  • stabilne zatrudnienie i długofalową współpracę;
  • pracę wśród doświadczonych Specjalistów z branży;
  • pakiet benefitów (m.in. ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty Multisport czy pakietu medycznego);
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon służbowy);
HRK REC

Rekrutację prowadzi

Dorota Wychowaniec HRK

Dorota Wychowaniec

HRK Real Estate & Construction, HRK Energy

Zespół HRK Real Estate & Construction rekrutuje ekspertów i managerów dla firm budowlanych i działających w branży nieruchomości, a także producentów materiałów budowlanych oraz firm inżynieryjnych. Zespół HRK Energy prowadzi rekrutacje dla podmiotów działających w sektorze energetyki odnawialnej, jądrowej, a także w sektorze oil & gas oraz biogazu.