Podcasty i webinary, hr, payroll consulting, prawo pracy, Quant & Data Science, 13.12.2022

Rynek pracy okiem prawnika: Jakie wyzwania HR-owe czekają firmy w 2023 roku?

35 min.

Wyzwania HR-owe w 2023 roku

Podwyżka płacy minimalnej, nowelizacje kodeksu pracy, komunikacja związana z PPK – wszystko wskazuje na to, że w nadchodzącym roku pracodawców czeka wiele wyzwań, które będą związane ze wdrożeniem zmian prawnych dotyczących rynku pracy.

W trzecim odcinku podcastu „Rynek pracy okiem prawnika” Oskar Sobolewski podsumuje zmiany, z których wprowadzeniem będą mierzyć się pracodawcy w nadchodzących miesiącach. O wyzwaniach rekrutacyjnych rozmawia z Anetą Czernek, Executive Director w HRK, która na co dzień wspiera w pozyskiwaniu talentów pracodawców z sektora finansowego, a także, wraz z zespołem, realizuje rekrutacje z obszaru Quant & Data Science.

Bądź na bieżąco z aktualnościami z rynku pracy.

Najnowsze publikacje i przydatną wiedzę w tym obszarze znajdziesz na LinkedIn HRK.

Zapraszamy!

Newsletter HRK

Bądź na bieżąco z aktualnościami ze świata HR i rynku pracy!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HRK S.A. z siedzibą w Warszawie, pl. Bankowy 2, a tym samym na otrzymywanie na mój adres poczty elektronicznej informacji handlowych i marketingowych, materiałów o charakterze informacyjnym oraz promocyjnym, w szczególności raportów, e-booków, materiałów edukacyjnych. Udzielenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania raportu. Zdaję sobie sprawę, że w każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę.

Administratorem przekazanych danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), Plac Bankowy 2. Pełną informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej Polityce prywatności.