Monika, Raporty, pandemia, praca hybrydowa, praca w handlu, 18.05.2021

Hybrydowy handlowiec 2021

1 min.

Hybrydowy handlowiec

Za nami rok życia w pandemii wywołanej wirusem COVID-19. Na rynku rekrutacyjnym był to rok nieprzewidywalny, przepełniony trudnymi biznesowymi rozmowami oraz jeszcze trudniejszymi decyzjami. Był to rok wyzwań i pytań o przyszłość. Wiele branż i firm boleśnie odczuło skutki pandemii. Wielu specjalistów straciło pracę i aktywnie szukało nowego zatrudnienia. Ostatnie kilkanaście miesięcy to czas znaczących zmian gospodarczych, które dotknęły także łańcucha sprzedaży. Pandemia obnażyła jeden z aspektów świata sprzedażowego, jakim są dysfunkcje handlowe. I stało się to zarówno w wielkich korporacjach, jak i małych, lokalnych biznesach, zarówno na poziomie działań handlowców, jak i managerów sprzedaży. Postanowiliśmy pochylić się nad tematem i zbadać, w jaki sposób pandemia wpłynęła na codzienną pracę osób zatrudnionych na stanowiskach handlowych. Dane uzyskane w przeprowadzonym badaniu pozwoliły nam opracować raport, który przedstawia obecną sytuację handlowców na rynku i nowe („covidowe”) realia ich pracy. W opracowanym materiale zostały zawarte informacje dotyczące między innymi: motywacji handlowców do pracy (obecnie i przed wybuchem pandemii), trudności z jakimi mierzą się na co dzień, a także kluczowych kompetencji w tym zawodzie.

Przeczytaj cały raport

Newsletter HRK

Bądź na bieżąco z aktualnościami ze świata HR i rynku pracy!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HRK S.A. z siedzibą w Warszawie, pl. Bankowy 2, a tym samym na otrzymywanie na mój adres poczty elektronicznej informacji handlowych i marketingowych, materiałów o charakterze informacyjnym oraz promocyjnym, w szczególności raportów, e-booków, materiałów edukacyjnych. Udzielenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania raportu. Zdaję sobie sprawę, że w każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę.

Administratorem przekazanych danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), Plac Bankowy 2. Pełną informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej Polityce prywatności.