Korzystamy z plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Aby zarządzać plikami cookie lub wycofać zgodę na ich używanie, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

  • Rekrutacja
  • Assessment Center
  • Payroll Consulting
  • Employer Branding
  • Executive Search
Projekty rekrutacyjne HRK

Usługi

W zakresie Executive Search jesteśmy wyłącznym partnerem na Polskę sieci IRC. Sieć IRC to obecnie największa sieć stowarzyszeniowa firm executive search pod względem geograficznym. Dzięki przynależności do IRC możemy realizować międzynarodowe projekty HR, a także korzystać z badań i raportów prezentujących globalne trendy w dziedzinie rekrutacji. 

 


 

Firma HRK S.A. jest synonimem wysokiej jakości i profesjonalizmu działania. Nasi klienci, z których wielu współpracuje z nami od lat, doceniają nasz profesjonalizm i doświadczenie. Oferujemy usługi w zakresie:

 

 

Specjalizacje

Naszą siła jest specjalizacja. W HRK działają obecnie zespoły specjalizujące się w obsłudze wielu różnych branż i rodzajów stanowisk. Do zalet specjalizacji należą: stały monitoring rynku branżowego, zrozumiemie potrzeb klienta z branży, identyfikacja kandydatów w oparciu o profesjonalną analizę rynku i własną bazę danych czy szybka realizacja zleceń.

Nasze oddziały

Posiadamy 7 oddziałów na terenie całej Polski

Skontaktuj się ze swoim oddziałem

O nas w liczbach

17

lat na rynku

6200

zrealizowanych projektów rekrutacyjnych

16000

ocenionych osób w AC/DC

50000

obsługiwanych osób w zakresie kadr i płac

Opinie o nas

OHP, Marian Najdychor, Zastępca Komendata Głównego

Opracowana metodologia opierała się o rozwiązania najlepszych i najnowszych teorii, narzędzi i metod europejskiej i światowej informacji naukowo – zawodowej. Wszystkie zadania zostały  wykonane należycie, z zachowaniem odpowiedniego terminu i jakości usług.

Leroy Merlin, Dorota Wójcik – Czarzasty, Dyrektor Zasobów Ludzkich

Potwierdzam, że konsultanci HRK prowadzą projekt zgodnie z ustalonymi założeniami, a wszystkie prace zostały wykonane z należytą starannością. HRK jest godnym polecenia, solidnym partnerem biznesowym, dysponującym zespołem doświadczonych i wykwalifikowanych konsultantów.

PZU, Małgorzata Kopczyńska, Starszy specjalista

Projekt ten został przeprowadzony zgodnie z założeniami i wysoko oceniony. Współpraca z zespołem konsultantów HRK S.A. została również bardzo wysoko oceniona przez pracowników Grupy PZU, którzy bezpośrednio uczestniczyli w powyższym projekcie.

Energa, Kaja Zielonka, Specjalista, Pion Zarządzania Zasobami Ludzkimi

Ze strony HRK otrzymaliśmy produkt (metodologię) i usługę (development Centre) o dużej trafności merytorycznej, co z powodzeniem mogę potwierdzić rok po pierwszych badaniach, obserwując ścieżki rozwoju poszczególnych pracowników budowane w oparciu o dostarczone nam wyniki.  Ponadto HRK wykazało bardzo dużą  pomoc organizacyjną i logistyczną podczas realizacji obydwu projektów.

Reckitt Benckiser S.A., Iwona Ostapowska, Kierownik ds. Personalnych

Konsultanci firmy HRK współpracujący z nami nad tym projektem właściwie zrozumieli cel całego przedsięwzięcia. Sposób realizacji wszystkich przedstawionych etapów charakteryzował się dużym profesjonalizmem, co pozwoliło na osiągnięcie postawionego przed tym projektem celu. (…) Otrzymane od HRK raporty zawierały bardzo istotne informacje dotyczące ocenianych osób oraz dawały wskazówki, w którym kierunku osoby te rozwijać. Wyniki przeprowadzonego projektu Assessment Centre były bardzo ważną podstawą do podjęcia decyzji o awansowaniu wielu osób, które na chwilę obecną są oceniane jako w pełni trafne.

Smurfit Kappa Polska Sp. z o.o., Agnieszka Gil, Specjalista ds. Personalnych

Doceniamy elastyczność i otwartość jaką wyróżnia się zespół Talent Findera. W kwestii użytkowania samego programu jednymi z jego niekwestionowanych atutów są m.in. łatwość, z jaką można selekcjonować przychodzące aplikacje, możliwość posiadania elektronicznej bazy aplikacji, oszczędność czasu w przygotowywaniu i wysyłaniu treści ogłoszeń, przejrzystość oraz miła dla oka szata graficzna. Na przykładzie naszej firmy możemy jednoznacznie stwierdzić, iż znacznie łatwiej jest nam zarządzać wieloma projektami rekrutacyjnymi oszczędzając tym samym czas. Z czystym sumieniem polecamy ten program innym pracodawcom, gdyż jest to profesjonalne i kompleksowe narzędzie do zarządzania projektami rekrutacyjnymi.

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o., Monika Chajdys, Specjalista ds. Rekrutacji i Szkoleń

Wdrożenie Talent Finder umożliwiło naszej firmie zarówno efektywne zarządzanie na bieżąco napływającymi aplikacjami, jak i [...] przynosi efekty z racji możliwości powracania do kandydatów, którzy jakiś czas temu postanowili zgłosić się do naszej firmy i funkcjonują w bazie kandydatów. Polecamy wdrożenie narzędzia Talent Finder gdyż [...]  ułatwia pracę nie tylko działom personalnym, ale wpływa na efektywność całej organizacji.

E. Wedel Sp. z o.o., Agnieszka Frączak, Junior HR Manager

Największe atuty tego narzędzia to wspólna baza aplikacji/ kandydatów i projektów rekrutacyjnych, łatwy dostęp do nich, możliwość wyszukiwania aplikacji wg konkretnych kryteriów oraz możliwość nadania dostępu/ uprawnień do projektów rekrutacyjnych klientom wewnętrznym. Zdecydowanie poleciłabym to narzędzie innym pracodawcom, jako usprawniające proces rekrutacji w firmie oraz łatwe i przyjazne w użytkowaniu.

PSA Finance Polska, Anna Majkowska, Kierownik ds. Kadr i administracji

Firma HRK dała się poznać jako rzetelny i godny zaufania partner. Wspólnie realizowane projekty rekrutacyjne są wykonywane sprawnie oraz efektywnie, a rekomendowane osoby spełniają nasze oczekiwania.

Polskie Towarzystwo Reasekuracji, Tomasz Czałbowski, Wiceprezes Zarządu

 W przekonaniu moim i moich współpracowników HRK/HRK Financial Markets jest profesjonalną firmą, która w wyjątkowy i skuteczny sposób realizuje zobowiązania wobec swoich klientów.

Aktualności

Pułapki awansu – gdzie się kryją i jak ich uniknąć?

Czytaj więcej

Jak być atrakcyjnym pracodawcą dla inżyniera z pokolenia Z?

By pozyskać talenty z generacji Y i Z oraz pokolenia transformacji, działy HR z sektora produkcyjnego i nowych technologii coraz częściej podchodzą ...

Czytaj więcej

6 popularnych pytań zadawanych przez rekruterów – jak na nie odpowiedzieć?

Na rozmowach kwalifikacyjnych często możemy usłyszeć te same pytania. Z pozoru wydają się proste, ale czasami nie wiemy, jak na nie odpowiedzieć. Czego chcą się dowiedzieć rekruterzy, zadając dane pytania? Jak z nich wybrnąć? Podpowiadają eksperci HRK, którzy w swojej...

Czytaj więcej

Nasi partnerzy

Wybierz język: PL EN
Portal Rynku Pracy