Accountant

Warszawa, mazowieckie
stacjonarna
umowa o pracę

Twoje obowiązki

  • Księgowanie płatności przychodzących i alokacja gotówki (wyciąg bankowy)
  • Uzgadnianie rachunków bankowych i kont przejściowych
  • Wystawianie faktur/not kredytowych, debetowych
  • Rozliczanie warunków handlowych/umów rabatowych
  • Przeprowadzanie zamknięcia miesiąca
  • Ścisła współpraca ze wsparciem sprzedaży i obsługą klienta
  • Uzgadnianie codziennych wpływów gotówkowych
  • Przetwarzanie płatności i rejestrowanie transakcji w odpowiednich dziennikach i księgach rachunkowych na żądanie i zgodnie z procedurą
  • Okresowe raporty statystyczne dla organów zewnętrznych dla różnych krajów
  • Pisanie i aktualizowanie procedur
  • Aktywny udział w audytach
  • SAP4 Hana – udział w dalszym rozwoju i doskonaleniu FI

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie finansów i rachunkowości
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel)
  • Silne umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów, z umiejętnością identyfikowania możliwości poprawy i wdrażania rozwiązań
  • Świetne umiejętności organizacyjne
  • Silne umiejętności organizacyjne i umiejętność pracy w zespole w międzynarodowym środowisku

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w nowym biurze na pograniczu Woli i Śródmieścia
  • roczny bonus oraz pakiet dodatkowych benefitów
HRK Finance

Rekrutację prowadzi

Marcin Roszkowski HRK

Marcin Roszkowski

HRK Finance

Zespół HRK Finance prowadzi rekrutacje specjalistów i managerów do zespołów finansowych. Posiadamy doświadczenie w budowaniu struktur centrów finansowych. Realizujemy projekty zarówno dla organizacji międzynarodowych, jak i firm polskich.