General Ledger Manager

Warszawa, mazowieckie
hybrydowa
umowa o pracę

Zadania:

  • Koordynacja i wykonywanie działań związanych z obszarem General Ledger,
  • Zapewnienie kompletności i poprawności danych w systemie księgowym / finansowym,
  • Zarządzanie procesem zamknięcia miesiąca, wsparcie audytu,
  • Ocena procesów GL pod kątem wydajności, przedstawianie zaleceń, wdrażanie ulepszeń,
  • Kierowanie zespołem GL – ustalanie celów i planów rozwojowych dla pracowników, rozdzielanie zadań i ocena ich wykonania, zapewnienie wsparcia merytorycznego dla zespołu,
  • Współpraca i komunikacja z instytucjami zewnętrznymi, audytorami i klientami wewnętrznymi.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość procesów General Ledger,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Znajomość języka angielskiego (min. B2),
  • Dobra znajomość programów księgowych takich jak SAP, Oracle,
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i dbałość o szczegóły.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów zawierający: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, pakiet multisport, karty lunchowe, premie roczną,
  • Pracę w systemie hybrydowym,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej organizacji,
  • Pakiet szkoleń zapewniający rozwój kompetencji i podnoszenie kwalifikacji.
SSC/BPO HRK

Rekrutację prowadzi

Małgorzata Moneta HRK

Małgorzata Moneta

HRK SSC/BPO

Zespół HRK SSC/ BPO realizuje profesjonalne rekrutacje w obszarze outsourcingu procesów biznesowych oraz centrów usług wspólnych.