Inżynier ds. Zarządzania Projektami

Dla naszego wiodącego Klienta z branży produkcyjnej, poszukujemy Inżyniera ds zarządzania projketami.

Łódź, łódzkie
stacjonarna

Zadania:

  • współpraca z międzynarodowymi klientami, będącymi liderami w swojej branży
  • zarządzanie rozwojowymi projektami w różnych branżach
  • koordynacja realizacji zmian inżynieryjnych zgodnie z wymaganiami klienta
  • nadzór nad próbami nowych narzędzi i urządzeń w siedzibach dostawców oraz w naszej firmie
  • ścisła współpraca z centralnym działem sprzedaży w zakresie ustalania cen wyrobów
  • współpraca z międzynarodowym zespołem projektowym
  • aktywny udział w ciągłym doskonaleniu procesów
  • przygotowywanie wstępnych kalkulacji ofertowych w odpowiedzi na zapytania klientów
  • prowadzenie dokumentacji projektowej

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziane doświadczenie w pracy zgodnie z metodyką zarządzania projektami PRINCE2, SCRUM  mile widziana znajomość technologii i branży przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • mile widziana znajomość programu SAP
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (MUST HAVE)
  • obsługa programów MS Office, Microsoft Project
  • samodzielność w działaniu, umiejętność pracy w zespole, nastawienie na cel
  • gotowość do wyjazdów służbowych, dyspozycyjność (kilka razy w roku na kilka dni)
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Laptop, telefon służbowy,
  • prywatna opieka medyczna dla pracownika i członków rodziny,
  • grupowe ubezpieczenie na życie,
  • dofinansowanie do karty sportowej,
  • szkolenia zewnętrzne i kursy językowe
  • świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (np. dofinansowanie do wypoczynku pracownika i dzieci pracownika,
  • świadczenia pieniężne na Święta)
  • premia roczna
Engineering & Manufacturing

Rekrutację prowadzi

Ewa Frączek HRK

Ewa Frączek

HRK Engineering & Manufacturing, HRK Technical Sales & Service

Zespół HRK Engineering & Manufacturing koncentruje się na stanowiskach związanych z inżynierią i technologią w przemyśle. HRK Technical Sales & Service specjalizuje się w pozyskiwaniu specjalistów i managerów ds. sprzedaży produktów i usług przemysłowych i technicznych.