Inżynier Procesu

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Siemianowice Śląskie, śląskie
stacjonarna
umowa o pracę

Zadania:

  • optymalizacja i nadzór nad procesami produkcyjnymi przy współpracy z innymi działami, by osiągać cele dla wyznaczonych wskaźników (złom, produktywność, dostępność maszyn)
  • koordynacja i nadzór nad wdrażaniem nowych procesów, maszyn, linii produkcyjnych oraz nad ich transferem z innych lokalizacji
  • przygotowywanie i analiza danych w celu wdrażania usprawnień w procesach produkcyjnych
  • nadzór nad systemami około produkcyjnymi
  • przewodzenie oraz uczestnictwo w procesie rozwiązywania problemów
  • tworzenie oraz zatwierdzanie instrukcji i dokumentacji produkcyjnej
  • prowadzanie szkoleń i warsztatów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomość procesu rozwiązywania problemów z wykorzystaniem dostępnych narzędzi jakościowych
  • biegła umiejętność analizowania i raportowania danych produkcyjnych przy użyciu odpowiednich narzędzi (histogram, diagram Pareto, SPC) oraz wdrażania działań naprawczych
  • znajomość języka anielskiego lub niemieckiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację
  • umiejętność obsługi Microsoft Office, w szczególności Microsoft Excel
  • znajomość narzędzi Lean Manufacturing

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • uczestnictwo w szkoleniach, warsztatach oraz spotkaniach z zagranicznymi oddziałami grupy
  • udział w szkoleniach językowych
  • możliwość tworzenia procedur i zasad w młodej, prężnie rozwijającej się organizacji
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i usprawnień
HRK Katowice

Rekrutację prowadzi

Anna Kucharzewska HRK

Anna Kucharzewska

Zespół HRK Katowice specjalizuje się w pozyskiwaniu wysoko wykwalifikowanych ekspertów, inżynierów, kierowników oraz osób na stanowiska menedżerskie i zarządcze dla firm działających na Śląsku, Podkarpaciu i w Małopolsce.