Junior Product Development Manager (z jęz. nemieckim)

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy dostarczającej rozwiązania systemów HVAC, poszukujemy osoby na nowopowstałe stanowisko:

mazowieckie

Zadania:

  • Wsparcie globalnych zespołów odpowiedzialnych za rozwój rozwiązań digitalowych w sektorze HVAC.
  • Identyfikacja i definiowanie nowych rozwiązań na rynku (obszarach smart home i smart building) oraz potrzeb klientów (instalatorzy, inwestorzy, wykonawcy, developerzy oraz producenci).
  • Współpraca z klientami głównie na rynku niemieckim.
  • Analiza rynku i konkurencji.
  • Rozwój i wdrażanie nowych modeli biznesowych w obszarze digitalizacji procesów.
  • Zarządzanie projektami oraz wspieranie procesu zmian.
  • Uczestnictwo w imprezach branżowych i reprezentowanie firmy na rynku (polskim i zagranicznym).

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowane kierunki: elektrotechnika, automatyka, informatyka, inżynieria przemysłowa lub pokrewne.
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie bardzo dobrym, umożliwiającym stały kontakt z niemieckimi klientami i zespołem.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym.
  • Umiejętność zarządzania projektami-dobra organizacja pracy własnej.
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole.
  • Gotowość do podróży służbowych (ok. 30% czasu pracy, w tym podróże zagraniczne).

Oferujemy:

  • Możliwość realnego wpływu na rozwój poszczególnych kategorii w skali międzynarodowej.
  • Stabilność zatrudnienia w ramach umowy o pracę.
  • Możliwość pracy zdalnej.
  • Pakiet opieki medycznej.