Kierownik Oddziału – Pharma

Dla naszego Klienta, firmy z branży logistycznej poszukuję osoby na stanowisko:

Warszawa, mazowieckie
stacjonarna
umowa o pracę

Zadania:

  • Bieżące monitorowanie efektywności procesów w oddziale i ich optymalizacja.
  • Nadzór i optymalizacja kosztów operacyjnych podległej aktywności.
  • Organizacja  pracy i  efektywne  zarządzanie  powierzonymi  zasobami  ludzkimi  i technicznymi  dla realizacji zadań w podległym obszarze.
  • Zapewnienie bezpieczeństwa pracowników i towarów poprzez nadzór nad przestrzeganiem przepisów bhp i ppoż.
  • Wdrażanie operacji dla nowych klientów.
  • Nadzór nad reklamacjami w Oddziale oraz bieżący kontakt z Klientem, budowanie i podtrzymanie dobrej relacji z Klientem.
  • Nadzór nad dokumentacją związaną z obsługą klientów i raportowanie poziomu jakości usług KPI.
  • Prowadzenie działań z zakresu przedsprzedaży.
  • Eliminowanie wszystkich nieprawidłowości mogących mieć wpływ na bezpieczeństwo pracowników i towarów,  a  w  szczególności  stwierdzonych  usterek  technicznych  oraz  uchybień  z  zakresu zabezpieczeń p.poż oraz bhp.
  • Nadzór nad przestrzeganiem obowiązującej polityki, wymagań wynikających z aktualnych procedur w podległym zespole.

Wymagania:

  • Minimum 3-lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy w magazynie farmaceutycznym
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

Oferujemy:

  • Benefity pozapłacowe (ubezpieczenie zdrowotne, karta Multisport, opieka medyczna)
  • Auto służbowe
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Możliwość pracy w międzynarodowej, rozwijającej się organizacji
HRK P&L

Rekrutację prowadzi

Kamila Charuta HRK

Kamila Charuta

HRK Procurement & Logistics

Zespół HRK Procurement & Logistics specjalizuje się w pozyskiwaniu profesjonalistów dla firm transportowych, logistycznych i spedycyjnych oraz na potrzeby firm, które posiadają w swojej strukturze dział łańcucha dostaw i zakupów.