Produkcja / Inżynieria

Kontroler Jakości

MIKROMA POLSKA S.A. z siedzibą we Wrześni jest spółką specjalizującą się w produkcji precyzyjnych części mechanicznych i elektromechanicznych dla przemysłu lotniczego, posiadającą certyfikaty ISO 9001 oraz AS/EN 9100.

Września, wielkopolskie
stacjonarna
umowa o pracę

Podstawowe zadania:

  • Obsługa urządzeń kontrolno-pomiarowych,
  • Zapewnienie prawidłowej ciągłości produkcji,
  • Dbanie o stanowisko pracy.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne średnie
  • Umiejętność czytania i interpretacji dokumentacji kontrolnej,
  • Znajomość podstaw mechaniki,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.

Oferujemy:

  • Nowoczesne i będące na wysokim poziomie technicznym miejsce pracy,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość udziału w szkoleniach oraz zdobycia doświadczenia,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w systemie jednozmianowym.

Zgłoszenia zawierające CV ze zdjęciem prosimy kierować na adres:
MIKROMA POLSKA S.A.
ul. Batorego 4, 62-300 Września