Kontroler Komercyjny

Dla naszego klienta, lidera z branży energii odnawialnej z sektora produkcyjnego, poszukujemy kandydata na stanowisko kontrolera komercyjnego, który zapewni wsparcie finansowe dla managerów sprzedaży, a także będzie miał możliwość objęcia roli „business partnera” dla działu komercyjnego.

Warszawa, mazowieckie
stacjonarna
umowa o pracę

Zadania:

  • Koordynacja planowania wyników pionu sprzedaży w spółce
  • Kontrola wskaźników efektywności sprzedaży
  • Prognozowanie wyników sprzedaży na bazie bieżących wyników
  • Współpraca z innymi kontrolerami celem optymalizacji całościowych kosztów organizacji
  • Udział w przygotowywaniu strategii cenowej
  • Przeprowadzanie kontroli i analizy rentowności aktywności promocyjnych
  • Kontrola odchyleń i ich wyjaśnianie w odniesieniu do zrealizowanych wyników
  • Wsparcie przy zamykaniu miesięcznych i rocznych okresów rachunkowych w dziale księgowości
  • Raportowanie KPI w obszarze sprzedaży
  • Optymalizacja i automatyzacja narzędzi analitycznych i kontrolingowych służących procesom budżetowania, księgowania i raportowania.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – ekonomiczne, finansowe lub kierunkowe
  • 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w branży FMCG
  • Wiedza z zakresu procesów sprzedaży
  • Wysokie zdolności analityczne oraz interpersonalne
  • Umiejętność realizacji planowanych strategii biznesowych
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
HRK Finance

Rekrutację prowadzi

Krystian Czerniewski

HRK Finance

Zespół HRK Finance prowadzi rekrutacje specjalistów i managerów do zespołów finansowych. Posiadamy doświadczenie w budowaniu struktur centrów finansowych. Realizujemy projekty zarówno dla organizacji międzynarodowych, jak i firm polskich.