Księgowa

HRK S.A. dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukuje osoby na stanowisko:

Konin, wielkopolskie
stacjonarna
umowa o pracę

Zadania:

  • księgowanie dokumentów kosztowych, przychodowych
  • przygotowywanie plików JPK MAG i JPK FA
  • uzgadnianie sald, wyjaśnianie niezgodności
  • dekretacja dokumentów
  • współpraca z magazynem w zakresie zgodności stanów magazynowych

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w firmie produkcyjnej
  • wykształcenie kierunkowe
  • dobra znajomość programu Excel
  • mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niemieckiego
  • mile widziane doświadczenie we współpracy z zewnętrznym biurem księgowym
  • dobra organizacja pracy
  • komunikatywność
  • umiejętności analityczne

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej międzynarodowej firmie, działającej od kilkudziesięciu lat na rynku
  • szansę na zdobycie wszechstronnego doświadczenia i  realne możliwości rozwoju
  • wynagrodzenie odpowiednie do kompetencji i wyników pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stabilizację zatrudnienia i długofalową współpracę
  • świadczenia z ZFŚS
  • możliwość finansowania nauki języka obcego
  • bardzo dobrą atmosferę pracy i wsparcie doświadczonego zespołu