Marketing Manager B2B (Hardware/Software)

Wspólnie z naszym Klientem, międzynarodową firmą z szeroko rozumianej branży IT, szukamy kandydata/kandydatki na nowotworzone stanowisko:

Warszawa, mazowieckie
hybrydowa

Zadania:

  • Tworzenie oferty usług zintegrowanych dla klientów B2B / Enterprise
  • Współpraca z menedżerami poszczególnych linii biznesowych
  • Udział w projektach ogólnofirmowych (komunikacja wewnętrzna i zewnętrzna nowych usług)
  • Koordynowanie akcji marketingowych i eventów branżowych
  • Współpraca z działami sprzedaży i product managementu w celu zmapowania nowych możliwości rozwoju biznesu.

Wymagania:

  • Doświadczenie w marketingu B2B, idealnie w branży telekomunikacyjnej lub IT (Hardware, SaaS, usługi)
  • Doświadczenie w tworzeniu kompleksowych ofert i materiałów dla klientów
  • Strategiczne podejście do działań marketingowych i umiejętności analityczne
  • Umiejętność zarządzania senior stakeholderami
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  • Umowa o pracę w szybko rozwijającej się firmie
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • Narzędzia pracy ( w tym służbowy samochód)
Consumer Goods HRK

Rekrutację prowadzi

Łukasz Przywóski HRK

Łukasz Przywóski

HRK Consumer Goods

Zespół HRK Consumer Goods specjalizuje się w rekrutacji do branży Consumer Goods. Współpracujemy z producentami FMCG, elektroniki konsumenckiej, DIY, mebli, ubrań i produktów lifestyle’owych.