Robotyk

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Gliwice, śląskie
stacjonarna
umowa o pracę

Zadania:

  • programowanie robotów
  • optymalizacja procesów produkcyjnych
  • udział we wdrażaniu nowych technologii
  • uruchamianie robotów na liniach produkcyjnych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku
  • umiejętność programowania robotów
  • umiejętność uruchamiania robotów dla nowych projektów
  • mile widziane umiejętność programowania robotów Fanuc
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • umiejętność analitycznego myślenia i konstruktywnego myślenia
  • samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat B

Oferujemy:

  • wieloletnie i stabilne zatrudnienie (pierwsza umowa o pracę na 1 rok)
  • stołówkę pracowniczą – dofinansowanie do obiadów
  • premię absencyjną (za brak L4) i roczną
  • imprezy i wydarzenia firmowe, działowe i dla rodzin pracowników
HRK Katowice

Rekrutację prowadzi

Anna Kucharzewska HRK

Anna Kucharzewska

Zespół HRK Katowice specjalizuje się w pozyskiwaniu wysoko wykwalifikowanych ekspertów, inżynierów, kierowników oraz osób na stanowiska menedżerskie i zarządcze dla firm działających na Śląsku, Podkarpaciu i w Małopolsce.