Sales Representative

Dla naszego Klienta (firma z branży TSL), poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Szczecin, zachodniopomorskie
hybrydowa
umowa o pracę

Zadania:

  • Aktywna sprzedaż usług transportu drogowego krajowego oraz międzynarodowego,
  • Pozyskiwanie oraz obsługa kluczowych klientów,
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie usług logistycznych,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych,
  • Monitorowanie i analiza jakości obsługi klientów,
  • Budowanie oraz utrzymywanie opartych na profesjonalizmie i zaufaniu relacji z klientami,
  • Realizacja założonych planów sprzedaży,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Prawo jazdy kat.B,
  • Umiejętności analityczne

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie UoP,
  • Premia kwartalna,
  • Laptop, telefon,
  • Samochód służbowy,
  • Opieka medyczna,
  • Karta sportowa