Specjalista ds. Kadr i Płac

Dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Warszawa, mazowieckie
hybrydowa
umowa o pracę

Zadania:

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo płacowej;
  • Odpowiedzialność za ewidencję czasu pracy;
  • Naliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o prace i umów cywilno-prawnych;
  • Sporządzanie deklaracji oraz rozliczeń do ZUS, US, PFRON, GUS;
  • Administracja świadczeniami i programami przysługującymi pracownikom;
  • Przygotowywanie raportów i zestawień dotyczących spraw kadrowo-płacowych na potrzeby kadry kierowniczej i zarządu;
  • Wykonywanie innych czynności zleconych w dziale HR w ramach posiadanych kwalifikacji.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (min. B2);
  • Znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
  • Praktyczna znajomość programów kadrowo-płacowych;
  • Dobra organizacja pracy, terminowość, rzetelność;
  • Umiejętności komunikacyjne, nastawienie na współpracę.

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Możliwość nauki i rozwoju zawodowego;
  • Pracę w dynamicznym zespole, dającą możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku;
  • Atrakcyjny pakiet benefitów;
  • Elastyczną organizację pracy.
HRK HR & Admin

Rekrutację prowadzi

Paulina Papirkowska HRK

Paulina Papirkowska

HRK Human Resources & Administation

Zespół HRK Human Resources & Administation specjalizuje się w rekrutacji managerów i specjalistów działów personalnych, payroll oraz administracji. Nasze doświadczenie i szeroka baza kandydatów sprawiają, że proces rekrutacji przebiega szybko i efektywnie.