Spedytor Międzynarodowy – transport drogowy

 Zapraszamy do przesłania CV poprzez kliknięcie APLIKUJ. Chętnie odpowiemy na pytania i porozmawiamy z Tobą o tym projekcie.

Wrocław, dolnośląskie
stacjonarna
kontrakt B2B, umowa o pracę

Zadania:

  • obsługa klientów w transportach krajowych i międzynarodowych,
  • negocjacje i zawieranie umów przewozowych z kontrahentami,
  • przygotowanie przesyłek do przewozu,
  • organizowanie czynności ładunkowych,
  • monitoring realizacji zleceń spedycyjnych,
  • współpraca z kontrahentem zleceniodawcy.

Wymagania:

  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • doświadczenie w branży TSL (Transport Spedycja Logistyka) minimum 2 lata,
  • zorientowanie na potrzeby klientów i ulepszanie jakości ich obsługi,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • umiejętność planowania i szybkiego podejmowania decyzji,
  • samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy, efektywność w działaniu

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej, nowocześnie zarządzanej firmie,
  • korzystne warunki zatrudnienia, w oparciu o umowę o pracę,
  • laptop, telefon komórkowy,
  • premia,
  • opieka zdrowotna,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • kompleksowy program wprowadzający do firmy i różnorodne wyzwania w trakcie pracy,
  • możliwość wszechstronnego rozwoju poprzez udział w projektach, w szkoleniach i wymianę doświadczeń,