(Starszy) Specjalista ds. Sprzedaży Mieszkań

Warszawa, mazowieckie
stacjonarna
umowa o pracę

Zadania:

  • profesjonalna obsługa Klientów w zakresie sprzedaży mieszkań oraz lokali usługowych,
  • prezentacja nieruchomości,
  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami,
  • wprowadzanie i weryfikacja informacji w bazie danych,
  • aktywny udział w targach mieszkaniowych oraz innych wydarzeniach w celu promocji oferty,
  • kompletowanie dokumentów do umów,podpisywanie umów w oparciu o pełnomocnictwo.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży mieszkań bezpośrednio po stronie dewelopera – minimum 2 lata,
  • znajomość przepisów ustawy deweloperskiej i podstawowych technik sprzedaży,
  • komunikatywność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole,
  • silna motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe oraz premię uzależnioną od wyników,
  • umowę o pracę,
  • pracę w międzynarodowej firmie o uznanej pozycji na rynku,
  • kartę Multisport,
  • prywatną opieka medyczna,
  • ubezpieczenie na życie.
HRK REC

Rekrutację prowadzi

Michał Misztal HRK

Michał Misztal

HRK Real Estate & Construction, HRK Energy

Zespół HRK Real Estate & Construction rekrutuje ekspertów i managerów dla firm budowlanych i działających w branży nieruchomości, a także producentów materiałów budowlanych oraz firm inżynieryjnych. Zespół HRK Energy prowadzi rekrutacje dla podmiotów działających w sektorze energetyki odnawialnej, jądrowej, a także w sektorze oil & gas oraz biogazu.