Monika, Reports, IT industry, 09.10.2016

IT Industry & Education in Wroclaw

1 min.

IT Industry & Education in Wroclaw

We hope that our project will provide you with information based on which it will be easier for employers to acquire IT professionals, and for universities – to create an informed education policy, tailored to the needs of the labour market, and for the authorities of Wroclaw – to plan promotional campaigns that will attract students if technical majors and experienced IT specialists to our city.

Download the report:

Newsletter HRK

Bądź na bieżąco z aktualnościami ze świata HR i rynku pracy!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HRK S.A. z siedzibą w Warszawie, pl. Bankowy 2, a tym samym na otrzymywanie na mój adres poczty elektronicznej informacji handlowych i marketingowych, materiałów o charakterze informacyjnym oraz promocyjnym, w szczególności raportów, e-booków, materiałów edukacyjnych. Udzielenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania raportu. Zdaję sobie sprawę, że w każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę.

Administratorem przekazanych danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), Plac Bankowy 2. Pełną informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej Polityce prywatności.