IT

Administrator infrastruktury IT

Dołącz do międzynarodowego zespołu infrastruktury i bierz udział w ciekawych projektach

Wrocław, dolnośląskie
zdalna
umowa o pracę

Zadania:

  • Zapewnienie wsparcia i wkład w budowanie ujednoliconego środowiska w wielu jednostkach biznesowych
  • Współpraca z lokalnymi zespołami IT w celu ulepszenia obecnego środowiska i wdrożenia nowej infrastruktury
  • Dołączenie do zespołu ds. infrastruktury odpowiedzialnego za kompleksowe projektowanie, wdrażanie i wsparcie infrastruktury, zarówno sprzętu, jak i oprogramowania
  • Osoba na tym stanowisku będzie raportować do Menedżera Operacji IT
  • Przestrzeganie norm ISO 20001, 270001, również w zakresie obsługi klienta, równolegle z ISO20001.

Wymagania:

Doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z infrastrukturą min. 3-4 lata

Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

Wiedza z wymienionych niżej obszarów (im więcej tym lepiej):

  • Storage SAN / NAS
  • Microsoft Certification (MCSE  / MCTS  /  MCSA)
  • Knowledge of Virtualisation (VMware)
  • Infrastructure Hardware Skillsets
  • Project Management
  • Experience in a backup solution

Dodatkowo mile widziane:

  • Doświadczenie z backup technology
  • Active Directory, Azure, Office 365
  • Znajomość procedur ITIL ISO 20001 & 270001
  • Citrix

Oferujemy:

  • Pracę zdalną w połączeniu z podróżami służbowymi do zagranicznych lokalizacji (Francja, Belgia, Niemcy) – długość takich wyjazdów to max do 4 dni w miesiącu
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Dołączenie do nowopowstającego działu IT
  • Możliwości nauki i rozwoju w międzynarodowych strukturach
  • Udział w ciekawych innowacyjnych projektach

Quant & Data Science Worker

Rekrutację prowadzi

Maria Borowska HRK

Maria Borowska-Nowosiadło

HRK Quant & Data Science

Zespół HRK Quant & Data Science wspiera firmy w pozyskiwaniu wysokiej klasy ekspertów i kadry zarządzającej w obszarze przetwarzania, modelowania, analizy i raportowania danych.