Analytics Engineer

Dla międzynarodowej firmy farmaceutycznej poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Analytics Engineer. Jeśli poszukujesz ciekawych wyzwań w obszarze data science to zapraszamy do aplikacji.

Warszawa, mazowieckie
stacjonarna
umowa o pracę

Zadania:

• Przeprowadzanie aktualizacji w kodzie na podstawie zgłoszeń od biznesu;

• Wykrywanie i eliminacja błędów, na przykład poprzez wprowadzenie mechanizmów sprawdzających poprawność plików wejściowych do procesu;

• Monitorowanie działania procesów produkcyjnych, ich poprawności oraz czasu wykonywania;

• Rozwijanie narzędzi ułatwiających monitorowanie procesów;

• Współpraca z zespołem Data Engineer i Data Science, włączając w to pomoc w tworzeniu przepływów danych (pipelinów), mapowanie kontenerów w blob storage, oraz wybór odpowiednich usług do rozwiązania konkretnych problemów;

• Wdrażanie procesów, które umożliwią dostarczenie danych dla działu odpowiedzialnego za zarządzanie bazami danych;

• Zarządzanie dostępem do różnych usług, takich jak Storage i Databricks;

• Przeprowadzanie szkoleń dotyczących najlepszych praktyk pracy z narzędziami takimi jak Databricks, VScode i GIT.

Wymagania:

• Znajomość technologii Azure, Azure Functions, Azure DevOps (CICD, Repo, Kanban), Databricks poparta doświadczeniem korporacyjnym;

• Znajomość języka Python, GIT, Pyspark/Pandas;

• Podstawowa znajomość SQL i Excel;

• Silne nastawienie na rozwój umiejętności analitycznych.

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

• Pracę stacjonarną;

• Ciekawy zespół, dający możliwość szybkiego rozwoju;

• Pracę przy zaawansowanych, nowoczesnych technologiach;

• Jasną ścieżkę awansu zawodowego;

• Pakiet benefitów.

Financial Markets HRK

Rekrutację prowadzi

Julia Galak HRK

Julia Galak

HRK Financial Markets

Zespół HRK Financial Markets wspiera w zakresie rekrutacji instytucje finansowe takie jak banki, firmy ubezpieczeniowe, domy maklerskie i towarzystwa funduszy inwestycyjnych, a także firmy leasingowe.