Business Development Manager IT (Hardware/ Software)

Nasz Klient, międzynarodowy producent rozwiązań IT (hardware / aplikacje) szuka kandydata na stanowisko:

Warszawa, mazowieckie
hybrydowa

Ta rola łączy zadania związane ze sprzedażą i rozwijaniem biznesu oraz prowadzeniem projektów sprzedażowych wymagających zaangażowania innych zespołów spółki. WYbrana osoba będzie odpowiedzialna za kompleksowe zarządzanie relacjami handlowymi i relacjami w wyznaczonych branżach na rynku dużych przedsiębiorstw. Ponadto będzie tworzyła długoterminowe umowy partnerskie z klientami w głównych branżach.

Zadania:

  • Rozwój biznesu B2B / Enterprise spółki z naciskiem na sektory retailowy, przemysłowy i służbę zdrowia (ale nie tylko)
  • Tworzenie kompleksowej oferty obejmującej zarówno hardware i aplikacje
  • Bliska współpraca z Product Managerami odpowiedzialnymi za poszczególne linie biznesowe
  • Bycie głównym punktem kontaktu dla pozyskanych partnerów biznesowych

Wymagania:

  • Co najmniej pięcioletnie doświadczenie w sprzedaży lub rozwoju biznesu B2B / Enterprise (idealnie na kategoriach telekomunikacyjnych lub hardware/software i rozwiązania zintegrowane)
  • Doświadczenie w rozwijaniu i zarządzaniu współpracą z dużymi partnerami handlowymi
  • Umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych
  • Mile widziane co najmniej 3 lata doświadczenia w korzystaniu z Salesforce (lub odpowiedniego systemu CRM) jako narzędzia do zarządzania kontami
  • Zaawansowane umiejętności generowania potencjalnych klientów i zarządzania cyklem życia sprzedaży
  • Umiejętność poruszania się w organizacjach, zarówno wewnętrznie, jak i na zewnątrz.
  • Zarządzanie wieloma relacjami aż po poziom C-level

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w stabilnej firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i narzędzia pracy
Consumer Goods HRK

Rekrutację prowadzi

Łukasz Przywóski HRK

Łukasz Przywóski

HRK Consumer Goods

Zespół HRK Consumer Goods specjalizuje się w rekrutacji do branży Consumer Goods. Współpracujemy z producentami FMCG, elektroniki konsumenckiej, DIY, mebli, ubrań i produktów lifestyle’owych.