Marketing / PR

Digital Program Manager EAST

Jako Digital Program Manager East będziesz odpowiedzialny za prowadzenie biznesu Aftersales skupiając się na obszarze działań online. Twoim celem będzie rozwój lokalnej platformy oraz dedykowanych narzędzi serwisowych, w ścisłej współpracy z siecią dealerską Renault i Dacii oraz krajami regionu EAST – Polską, Czechami, Słowacją i krajami bałtyckimi. Bazując na potrzebach lub wymaganiach sieci i Twoich współpracowników, będziesz nadzorował proces modernizacji narzędzi serwisowych i platform internetowych, a także wesprzesz sieć i kraje w maksymalizacji efektywności sprzedaży usług online. Na stanowisku Program Managera będziesz stale współpracować z innymi działami w celu poszukiwania nowych możliwości w rozwoju cyfrowym, aby przyczynić się do ogólnej satysfakcji klientów z obsługi i zapewnić silną pozycję Grupy Renault w świecie online. W Aftersales wierzymy w nieustanne dążenie do doskonalenia i rozwoju, dlatego aplikując na to stanowisko dołączysz do młodego, dynamicznego, pełnego życia zespołu, pasjonatów motoryzacji, poszukujących innowacyjnych rozwiązań w biznesie posprzedażnym.

Warszawa, mazowieckie
hybrydowa
umowa o pracę

Twój zakres obowiązków:

  • wsparcie i nadzorowanie rozwoju witryn online oraz aplikacji internetowej stworzonej do celów serwisowych, we współpracy z zewnętrznymi kontrahentami, programistami, zespołem IT oraz działami B2C i Marketingu,

  • ustalanie rocznych celów rozwoju, doskonalenie witryn oraz aplikacji wraz z planowaniem budżetu w oparciu o identyfikację potencjału wzrostu klientów i możliwości rynkowych firmy,

  • poprawa wydajności narzędzi we współpracy z Managerami Aftersales,

  • dostarczanie wsparcia kontrahentom z regionu EAST– we współpracy z agencjami marketingowymi odpowiedzialnymi za programy i rozwiązania sprzedaży online,

  • ścisła współpraca z działami B2C & Marketingu przy realizacji kampanii online.

Nasze wymagania:

  • min. wykształcenie wyższe preferowane na kierunkach biznesowych, marketingowych lub IT,

  • pełna samodzielność w pracy, efektywne zarządzanie doraźnymi zadaniami i proaktywne rozwiązywanie problemów oraz ścisła współpraca z działami i członkami zespołu zarówno w Firmie, jak i poza nią w celu wprowadzania niestandardowych rozwiązań,

  • sprawdzone umiejętności zarządzania zespołem oraz projektami, w tym myślenia strategicznego i efektywnego zarządzania budżetem,

  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office, systemów komunikacji online typu Jira oraz doświadczenie w środowisku agile będą dodatkowym atutem,

  • biegła znajomość języka polskiego i angielskiego (praca w środowisku międzynarodowym).

To oferujemy:

  • możliwość pracy zdalnej – system hybrydowy oraz piątki pracujące do 14:30,

  • produkty i usługi korporacyjne ze zniżkami,

  • samochód służbowy,

  • kreatywne miejsce do pracy, w którym możesz się rozwijać i rozwijać swoje umiejętności zawodowe w jednej ze światowych marek motoryzacyjnych – Groupe Renault,

  • kierowanie jednym z kluczowych projektów – Digitalizacja, z ambitnymi zadaniami i pełną odpowiedzialnością za kluczowy produkt w usługach sieci dealerskiej.