Doradca Klienta

Dla renomowanej marki z branży fashion poszukujemy osoby na stanowisko Client Advisora.

Jeżeli widzisz siebie w roli Doradcy Klienta i jesteś gotowy reprezentować firmę z pasją i oddaniem, serdecznie zapraszamy do aplikowania. Dołącz do zespołu, gdzie Twój wkład przyczyni się do tworzenia niezapomnianych chwil dla klientów.

Warszawa, mazowieckie
stacjonarna
umowa o pracę

Obowiązki i odpowiedzialność:

·       Budowanie więzi między marką, a klientem

·       Realizacja indywidualnych i zespołowych celów sprzedażowych poprzez najlepsze standardy obsługi i dzielenie się swoją wiedzą na temat produktów i marki

·       Obsługa systemu kasowego, obsługa transakcji finansowych, w tym zwrotów i wymian

·       Informowanie klientów o produktach, kategoriach, cenach oraz świadczenie obsługi posprzedażowej

·       Aktywne wspieranie klientów w wyborze produktów

·       Aktywne uczestniczenie w pracy zespołowej, dbając o cele sklepu oraz utrzymanie porządku i atrakcyjności wizualnej sklepu

·       Udział w szkoleniach online i ciągły rozwój swoich umiejętności

Oczekiwania i umiejętności:

·       Posiadasz ciekawość, empatię, spryt oraz zdolność myślenia komercyjnego

·       Masz pasję do mody i eksperckiej wiedzy

·       Skupiasz się na efektywnej współpracy z zespołem, dbając o długofalowe relacje z klientami

·       Posiadasz zmysł estetyczny i umiejętność analizy trendów

·       Rozumiesz i akceptujesz specyfikę pracy w handlu (zmianowość, praca w soboty)

·       Masz doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta

·       Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym

Pracodawca oferuje:

·       Atrakcyjny system prowizyjny

·       Pakiet opieki medycznej

·       Szkolenia

·       Przyjazna kultura organizacji i pozytywna atmosfera pracy

HRK E-commerce

Rekrutację prowadzi

Monika Nierwińska HRK

Monika Nierwińska

HRK Retail, HRK e-Commerce

HRK e-Commerce to zespół, który specjalizuje się w usługach rekrutacyjnych dla branży handlu elektronicznego. HRK Retail specjalizuje się w dostarczaniu usług rekrutacyjnych dla sektora retail. Nasz zespół specjalizuje się w znajdowaniu najwyższej klasy specjalistów w dziedzinie sprzedaży, marketingu cyfrowego, reklamy i nowych mediów