IT

ESB Developer

Dla naszego klienta z branży finansowej poszukujemy osoby na stanowisko Developer ESB.

Warszawa, mazowieckie
hybrydowa
kontrakt B2B

Zadania:

  • projektowanie, budowanie, konfiguracja usług na szynie ESB
  • realizacja testów jednostkowych i integracyjnych wytworzonego oprogramowania
  • tworzenie dokumentacji oraz udział we wdrożeniach wytworzonego oprogramowania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne.

  • znajomoś zagadnień dotyczących integracji: WSDL, JMS, SOAP, XML Schema, transakcyjne systemy kolejkowe (WebSphere MQ)

  • znajomość platformy integracyjne IBM Integration Bus (wcześniejsza nazwa Websphere Message Broker) lub innej wiodącej technologii integracyjnej (WebMethods, Tibco, Java Mule)

  • silna motywacja w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów i zaangażowania w pracę

  • chęci przyswajania nowych zagadnień z zakresu technologii integracyjnych jak również wiedzy domenowej z zakresu bankowości oraz finansów

    Dodatkowo:

  • mile widziane komercyjne doświadczenie w tworzeniu integracji z wykorzystaniem IBM App Connect v 11 lub 12

Oferujemy:

  • Praca hybrydowa, raz w miesiącu praca w biurze w Warszawie

  • Kontrakt B2B lub Umowa Zlecenie

IT Contracting HRK

Rekrutację prowadzi

Aleksandra Kabulska

HRK IT Contracting

Zespół HRK IT specjalizuje się w outsourcingu IT realizowanym na terenie Polski i regionu EMEAR. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu potrafimy dostosować kompetencje specjalistów do wymagań technologicznych projektu.