Inżynier Produkcji / Lean

Reprezentujemy międzynarodową firmę produkcyjną, która w związku z dalszymi planami rozwojowymi organizacji poszukuje kandydata na stanowisko:

Łódź, łódzkie
stacjonarna
umowa o pracę
Wynagrodzenie od 8000 zł brutto do 10000 zł brutto

Zadania:

  • Optymalizacja oraz ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych przy użyciu filozofii i narzędzi Lean Manufacturing
  • Analiza, raportowanie i praca nad stałą poprawą wskaźników wydajnościowych i jakościowych
  • Przeprowadzenie testów produkcyjnych i opracowywanie raportów
  • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją stanowiskową
  • Odpowiedzialność za techniczną i ergonomiczną stronę stanowisk pracy
  • Udział w projektach oszczędnościowych, jakościowych
  • Szkolenie pracowników z procesów produkcyjnych
  • Praca nad rozwiązywaniem bieżących problemów technicznych
  • Wsparcie wydziałów produkcyjnych w codziennym procesie rozwiązywania problemów i wdrażania usprawnień oraz działań doskonalących

Nasze wymagania
  • Wykształcenie inżynierskie
  • Znajomość MS Excel pozwalająca na prowadzenie analiz procesowych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Chęć pracy w dynamicznym środowisku, ze zmieniającymi się priorytetami i częstą gotowością do udzielenia szybkiej odpowiedzi
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów, bardzo dobre zdolności komunikacji i współpracy zespołowej

Pracodawca Oferuje
  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w solidnej międzynarodowej firmie
  • Wsparcie w początkowym etapie wdrożenia
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych niezbędnych do podnoszenia kwalifikacji wymaganych na stanowisku pracy
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy, nauki nowych umiejętności, zdobycia doświadczenia oraz poszerzenia swoich kwalifikacji
  • Multikarnet sportowy dofinansowany przez pracodawcę
  • Pakiet medyczny oraz ubezpieczenie grupowe w bardzo atrakcyjnych cenach
  • Bardzo atrakcyjne benefity w ramach zakładowego funduszu socjalnego, np. bony podarunkowe na Święta, paczki świąteczne dla dzieci pracowników i pracowników
  • Roczną premią frekwencyjną